Sea Villas
Stintino,
Italia
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Flyplass Olbia (OLB): 142 km
Om hotellet
Dersom du velger Sea Villas i Stintino som overnattingssted, bor du nær stranden og dessuten kun 15 minutter unna La Pelosa-stranden og Pazzona-stranden med bil. Denne leiligheten ligger 2,1 mi (3,3 km) unna Le Saline-stranden og 2,2 mi (3,5 km) unna Gulf of Asinara. Føl deg som hjemme på et av de 23 gjesterommene, som har air conditioning, og som har et tekjøkken med kjøleskap og komfyrtopp. Rommene har egen møblert balkong eller terrasse. Underholdningen er sikret med digital-TV. Rommene har mikrobølgeovn og vannkoker, og rengjøring tilbys etter avtale. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Gulf of Asinara - 3,5 km
Le Saline-stranden - 3,5 km
Pazzona-stranden - 4,5 km
Su Puntellu-stranden - 6,3 km
Cala Unia - 6,5 km
Museo della Tonnara - 6,8 km
Nuraghe di Unia - 7,4 km
Cala Lupo - 7,8 km
Spiaggia l'Ancora - 9,2 km
Ezzi Mannu-stranden - 9,6 km
La Pelosa-stranden - 10,4 km
Forrazzu - 10,8 km
Rena Majore-stranden - 15 km
Punta di lu Nibaru - 16,2 km
Lampianu-stranden - 16,7 km
Den foretrukne flyplassen for Sea Villas er Alghero (AHO-Fertilia) - 45,9 km
Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt mot et tillegg. Nyt utsikten fra en hage og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert) og tur-/billettassistanse. Overnattingsstedet er stengt i november, desember, januar, januar og mars.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Depositum: EUR 200.00 per opphold
- Lokale myndigheter i Stintino pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 30. april: EUR 0.50 per person, per natt. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 15 år.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. mai til den 30. juni: EUR 1.50 per person, per natt. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 15 år.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. juli til den 31. august: EUR 2.50 per person, per natt. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 15 år.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. september til den 31. oktober: EUR 1.50 per person, per natt. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 15 år.
- Rengjøringsgebyr: 100.00 EUR per overnattingsenhet, per opphold (varierer med størrelsen på rommet/leiligheten)
- Tjenestegebyr (mellom 13 juni og 11 september): EUR 10 per person, per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Avgift for flyplasstransport: EUR 110 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 8)
- Kjæledyravgift: EUR 50 per overnattingsenhet, per opphold
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
- Avgift for sen innsjekking mellom kl. 20.00 og kl. 09.00
- Avgift for rengjøring: EUR 100 per dag (kan variere basert på oppholdets lengde og størrelsen på boenheten)
- Avgift for barneseng (babyseng): 5 EUR per dag
- Avgift for ekstraseng: 15 EUR per dag
- Gebyr for høy barnestol: EUR 5 per dag
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Ett barn som er 2 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
- Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
- Gjestene kan forhøre seg om å ta med kjæledyr ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen (gebyrer gjelder, og disse finner du i delen om gebyrer).
- Det anbefales å bruke bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet.
- Overnattingsstedet blir profesjonelt rengjort.
- Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
- På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).
