Royal Select at Grand Park Royal Cancun--Adults Only
Cancún,
Mexico
Fasiliteter
- Restaurant
- Bar
- Voksenhotell
- Flyplass Cancún (CUN): 21.9 km
Om hotellet
I Cancun (Zona Hotelera) ligger Royal Select at Grand Park Royal Cancun-All Inclusive-Adults Only med Costa Occidental de Isla Mujeres, Punta Cancún y Punta Nizuc nasjonalpark i umiddelbar nærhet og 2 minutter å kjøre til Cancun konferansesenter. Dette resort-overnattingsstedet ved stranden ligger 2,8 mi (4,4 km) unna La Isla kjøpesenter og 7 mi (11,3 km) unna Delfines-stranden. Føl deg som hjemme i et av de 33 aircondition-avkjølte gjesterommene, som også har iPod-dokkingstasjon og minibar (inkludert). Rommene har egen balkong eller terrasse. Underholdningen er sikret med en 40-tommers flatskjerm-TV med kabel-TV, og wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Costa Occidental de Isla Mujeres, Punta Cancún y Punta Nizuc nasjonalpark - 0,1 km
Nichupté-lagunen - 0,5 km
Chac Mool-stranden - 1,2 km
Forum By The Sea kjøpesenter - 1,6 km
Forum strand - 1,7 km
Cancun konferansesenter - 1,8 km
Plaza Caracol kjøpesenter - 1,9 km
UltraMar fergeterminal - 2 km
La Isla kjøpesenter - 2,1 km
Gaviota Azul-stranden - 2,1 km
Caracol-stranden - 2,2 km
Tequila-museum - 2,3 km
Yamil Lu'um arkeologiske sone - 2,6 km
Isla Dorada - 2,6 km
Playa Ancha - 2,6 km
Den foretrukne flyplassen for Royal Select at Grand Park Royal Cancun-All Inclusive-Adults Only er Cancun, Quintana Roo (CUN-Cancun internasjonale flyplass) - 24,1 km
Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og et flerspråklig personale. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Ta deg et bad i et av stedets 2 utendørsbassenger eller nyt andre rekreasjonsfasiliteter som en badstue og et treningssenter. Dette resort-overnattingsstedet har dessuten wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og shoppingmuligheter. Smak på lokale og internasjonale retter på Cocay, en av dette overnattingsstedets 5 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (døgnet rundt). Du kan også få noe lett å bite i på kafeen. Får du lyst på en forfriskende drink, kan du besøke en bar i bassenget eller en av overnattingsstedets 4 barer/lounger eller 2 bassengbarer.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: MXN 79.20 per overnattingsenhet, per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Gjester under 18 år har ikke adgang til dette overnattingsstedet. Det er bare for voksne.
- Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
- Det er mulig å betale uten kontanter.

