The H Dubai

Bur Dubai, De forente arabiske emirater Flagget til De forente arabiske emirater

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Barnebasseng
  • Restaurant
  • Bar
  • Treningsrom
  • Spa
  • Flyplass Dubai (DXB): 19.2 km
  • Flyplass Dubai World Central (DWC): 58.3 km

Gjesters vurdering

| 4,4/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Dersom du velger The H Dubai i Dubai (Handelssenter) som overnattingssted vil du bare være en 3 minutters kjøretur fra Dubai World Trade Centre og 5 minutter fra Dubai Mall. Dette hotellet med familievennlig profil ligger 3,7 mi (5,9 km) unna Burj Khalifa og 3,7 mi (6 km) unna Dubai cruiseterminal. Føl deg som hjemme i et av de 236 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har minibar og LED-TV. Sengen har Select Comfort-madrass, dundyner og sengetøy av topp kvalitet. Du kan holde deg oppdatert med inkludert kablet og trådløst internett, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Badene har separat badekar og dusj, regndusjhode og designertoalettartikler. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Dubai World Trade Centre - 1,1 km
Dubai Garden Glow - 1,8 km
Dubai internasjonale konferanse- og utstillingssenter - 1,9 km
Museum of the Future - 1,9 km
Handlegaten i Emirates Towers - 2 km
Dubai Frame - 2,8 km
Zabeel-parken - 3,2 km
Jumeirah moskeen - 3,2 km
Lamcy Plaza - 3,5 km
Jumeirah Plaza - 3,6 km
BurJuman kjøpesenter - 3,7 km
La Mer nord-stranden - 3,7 km
La Mer - 3,9 km
City Walk - 3,9 km
American Hospital Dubai - 4,2 km

De nærmeste flyplassene er:
Dubai (DXB - Dubai int.) - 10,5 km
Sharjah (SHJ-Sharjah int.) - 37,2 km
Dubai (DWC – Al Maktoum internasjonale lufthavn) - 56,3 km

Gjester har tilgang til blant annet et forretningssenter, limousin-/privatbiltjenester og hurtiginnsjekking. Planlegger du en event i Dubai? Som en av dette hotellet sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 1468 kvadratmeter, blant annet konferansesenter og 15 møterom. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt, mot et tillegg, og betjent parkering inkludert er tilgjengelig i nærheten. Slapp av på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer, kroppsbehandlinger, og ansiktsbehandlinger. Benytt deg av rekreasjonsfasiliteter som et helsestudio, et utendørsbasseng og et boblebad. Dette hotellet har dessuten wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og barnepass (mot betaling). Hvis du har lyst til å shoppe hele dagen, hopp på den kostnadsfrie bussen til shopping-området. Smak på internasjonale retter på Eat & Meat, en av dette hotellets 12 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (døgnet rundt). Du kan også få noe lett å bite i på kafeen. Stedet har en bassengbar samt 4 barer/lounger hvor du kan koble av med noe godt å drikke. Frokostbuffé serveres fra kl. 07.00 til kl. 11.00 på hverdagene og fra kl. 08.00 til kl. 11.30 i helgene, mot et tillegg. Overnattingsstedet vil være under oppussing fra 3. mars 2025 til 7. april 2026 (sluttdatoen kan bli endret). Dette påvirker følgende områder:
  • Enkelte gjesterom
Renoveringsarbeidet vil bare foregå i arbeidstiden. Vi vil gjøre alt vi kan for å holde støy og forstyrrelser på et minimum.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Depositum: AED 250 per overnattingsenhet per natt
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: AED 20.00 per overnattingsenhet, per natt
  • Byen krever en turistskatt som må betales til overnattingsstedet. Avgiften er på AED 20.00 for det første gjesterommet per natt, og øker med AED 20.00 per natt for hvert ytterligere gjesterom.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

Den oppførte obligatoriske turistavgiften, dekker Tourism Dirham-avgiften for det første soverommet på overnattingsstedet per natt. Skatten øker med AED 20 per natt for hvert ekstra soverom. Beløpet må betales på overnattingsstedet.
  • Pris for frokostbuffé: ca. AED 129 per person
  • Avgift for flyplasstransport: AED 230 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 3)
  • Avgift for ekstraseng: 100.0 AED per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 09.00 og kl. 19.00.
  • Massasjetjenester og spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
  • Opptil 2 barn som er 12 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng), men det kan ikke garanteres at frokost er inkludert.
  • Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
  • Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
  • Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.
  • Man trenger ikke bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet.
  • Det er mulig å betale uten kontanter.

Kart

Laster inn søkeresultater...