Hôtel Majestic
Bordeaux,
Frankrike
Fasiliteter
- Flyplass Bordeaux (BOD): 24.9 km
Om hotellet
Hôtel Majestic ligger i sentrum av Bordeaux. Med et opphold her vil du være en 10 minutters kjøretur unna Cité du Vin og Rue Sainte-Catherine. Dette hotellet ligger 0,1 mi (0,2 km) unna Maison du Vin de Bordeaux og 0,1 mi (0,2 km) unna École du Vin. Overnatt i et av de 49 gjesterommene, som har Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Rommet har telefon, samt safe og vannkoker. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Rue Sainte-Catherine - 0,1 km
Maison du Vin de Bordeaux - 0,2 km
Comédie-plassen - 0,2 km
Grand Théâtre de Bordeaux - 0,2 km
École du Vin - 0,2 km
La place des Quinconces - 0,3 km
Notre-Dame-kirken - 0,3 km
Place des Quinconces - 0,3 km
Le monument aux Girondins - 0,3 km
Les Grands Hommes - 0,4 km
Place de la Bourse - 0,5 km
Place du Parlement - 0,5 km
Vannspeilet - 0,5 km
Les Quais - 0,6 km
Saint Pierre-plassen - 0,6 km
Nærmeste store flyplass er Bordeaux (BOD-Merignac) - 15,9 km
Gjester har tilgang til blant annet aviser i lobbyen (inkludert), renseri-/vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Dra nytte av stedets fasiliteter, som wi-fi (inkludert) og sykkeloppbevaring. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.00 mot et tillegg. Dette overnattingsstedet har fått sin offisielle stjerneklassifisering av Frankrikes Turistutviklingsbyrå, ATOUT France.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 3.74 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for frokostbuffé: ca. EUR 18 per person
- Parkering mot betaling i nærheten: EUR 30 per dag (100 meter unna)
- Kjæledyravgift: EUR 15 per kjæledyr, per natt
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Gjestene kan forhøre seg om å ta med kjæledyr ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen (gebyrer gjelder, og disse finner du i delen om gebyrer).
- Det er mulig å betale uten kontanter.
- Kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
