The Prince Sakura Tower Tokyo, Autograph Collection

Tokyo, Japan Flagget til Japan

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Restaurant
  • Treningsrom
  • Spa
  • Flyplass Tokyo (HND): 12.1 km
  • Flyplass Tokyo Narita (NRT): 77.0 km
  • Helsestudio
  • Heis
  • Utendørs basseng
  • Restaurant
  • Spa
  • Egnet for barn
  • WiFi
  • Parkering
  • Air Condition
  • Bar

Gjesters vurdering

| 4,4/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Velger du The Prince Sakura Tower Tokyo, Autograph Collection som ditt overnattingssted i Tokyo, bor du i hjertet av byen samtidig som du har en 5 minutters kjøretur fra Tokyo Tower og 7 minutter fra Det keiserlige palass i Tokyo. Dette hotellet i luksuriøs stil ligger 5,6 mi (9 km) unna Meiji Jingu-helligdommen og 6 mi (9,7 km) unna Tokyo Dome.

Slapp av på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer, kroppsbehandlinger, og ansiktsbehandlinger. Liker du fritidsaktiviteter, har du her blant annet tilgang til et boblebad, en badstue og et treningssenter. Dette hotellet har dessuten wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og shoppingmuligheter. Det enkelt å komme seg til severdighetene i nærheten med den kostnadsfrie bussen.

Føl deg som hjemme i et av de 288 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har minibar og Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med inkludert kablet og trådløst internett, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommene har privat bad med separat badekar og dusj, et boblebad og toalettartikler (inkludert). Rommet har telefon, samt safe og skrivebord.

Smak på italienske retter på CILIEGIO, en av dette hotellets 2 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 06.30 til kl. 10.30 mot et tillegg.

Kart

Laster inn søkeresultater...