Union Hotel
Toronto,
Canada
Fasiliteter
- Treningsrom
- Flyplass Toronto (YTZ): 3.3 km
Om hotellet
Dersom du velger Union Hotel som overnattingssted, vil du bo sentralt i Toronto mindre enn 10 minutter til fots fra Metro Toronto konferansesenter og Scotiabank Arena. Dette hotellet ligger 0,6 mi (1 km) unna CF Toronto Eaton Centre og 0,7 mi (1,1 km) unna Ripley's Aquarium of Canada. Overnatt i et av de 189 gjesterommene, som har smart-TV. Sengen har Tempur-Pedic-madrass og sengetøy av topp kvalitet. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med digital-TV. Rommene har privat bad med dusj, regndusjhode og designertoalettartikler. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
PATH undergrunnskjøpesenter - 0,1 km
The Path - 0,1 km
Toronto-Dominion Centre - 0,1 km
Roy Thomson Hall - 0,3 km
Metro Toronto konferansesenter - 0,5 km
Scotiabank Arena - 0,5 km
Hockey Hall of Fame - 0,5 km
Royal Alexandra Theatre - 0,6 km
Osgoode Hall - 0,6 km
Four Seasons Centre - 0,6 km
Princess of Wales Theatre - 0,6 km
Sony Centre for the Performing Arts - 0,6 km
Canadian Broadcasting Centre (fjernsynssenter) - 0,7 km
Queen Street West - 0,7 km
Nathan Phillips-plassen - 0,7 km
De nærmeste flyplassene er:
Toronto, ON (YTZ-Billy Bishop Toronto by) - 3 km
Toronto, ON (YYZ-Pearson internasjonale flyplass) - 26,9 km
Foretrukket flyplass for Union Hotel er Toronto, ON (YYZ-Pearson internasjonale flyplass).
Gjester har tilgang til blant annet hurtigutsjekking, renseri-/vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Planlegger du en event i Toronto? Som en av dette hotellet sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 46 kvadratmeter, blant annet konferanserom og møterom. Du tilbys blant annet et treningssenter og kan nyte utsikten fra en terrasse. Dette hotellet i art deco-stil har dessuten wi-fi (inkludert) og peis i lobbyen. Du kan spise lunsj eller middag i dette hotellets restaurant, Humble Donkey, eller få noe lett å bite i på kafeen. Lokale retter tilbys daglig fra kl. 06.30 til kl. 11.00 mot et tillegg.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Depositum: CAD 150.00 per overnattingsenhet per opphold
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for frokost med lokale retter: ca. CAD 15–35 per person
- Kjæledyravgift: CAD 84.75 per overnattingsenhet, per opphold
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
- Tidlig innsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
- Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Opptil 2 barn som er 18 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng), men det kan ikke garanteres at frokost er inkludert.
- Dette overnattingsstedet tillater bare kjæledyr på bestemte rom (gebyrer gjelder, og disse finner du i delen om gebyrer). Gjestene kan be om å få en av disse rommene ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
- På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).

