Mykonos Cactus
Ornos,
Hellas
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Air condition
- Flyplass Mykonos (JMK): 4.1 km
Om hotellet
Når du har Mykonos Cactus i Mykonos som overnattingssted, bor du nær stranden, kun 5 minutter å kjøre fra Ornos-stranden og Vindmøllene i Mykonos. Dette hotellet ligger 4,1 mi (6,7 km) unna Paradisstranden og 5,5 mi (8,8 km) unna Mykonos nye havn. Føl deg som hjemme i et av de 19 gjesterommene, som er individuelt innredet og utstyrt med kjøleskap og smart-TV. Du kan holde deg oppdatert med inkludert kablet og trådløst internett, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Badene har dusj, regndusjhode og designertoalettartikler. Rommet har safe og skrivebord, samt telefon med lokalsamtaler (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Kórfos - 0,6 km
Ornos-stranden - 0,9 km
Agios Ioannis-stranden - 1,2 km
Kápari - 1,9 km
Glyfadi-stranden - 2,1 km
Megali Ammos-stranden - 2,3 km
Ágios Charálampos - 2,8 km
Fabrica-plassen - 2,9 km
Landbruksmuseum - 2,9 km
Vindmøllene i Mykonos - 3 km
Tria Pigadia - 3 km
Lenas hus - 3,1 km
Mykonos katedral - 3,1 km
Egeisk maritimt museum - 3,1 km
Utsikt over Alefkandra - 3,1 km
De nærmeste flyplassene er:
Mykonos (JMK-Mykonos nasjonale flyplass) - 3,7 km
Ermoupolis (JSY-Syros nasjonale flyplass) - 44,6 km
Naxos (JNX-Naxos nasjonale flyplass) - 55 km
Parikia (PAS-Paros nasjonale flyplass) - 66 km
Foretrukket flyplass for Mykonos Cactus er Mykonos (JMK-Mykonos nasjonale flyplass).
Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og et flerspråklig personale. Gjestene tilbys betjent parkering inkludert på stedet. Skjem bort deg selv med massasjer, og du tilbys dessuten et utendørsbasseng. Dette hotellet har dessuten wi-fi (inkludert) og concierge-tjenester. Få deg en matbit i snackbaren/delikatesseforretningen eller slapp av på rommet og benytt deg av dette hotellets romservice (på fastsatte tidspunkter). Frokost tilbys daglig fra kl. 08.00 til kl. 10.30 mot et tillegg. Overnattingsstedet er stengt i november, desember, januar, februar, mars og april.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter i Mykonos pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 0.50 per overnattingsenhet, per natt
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 2.00 per overnattingsenhet, per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Det anbefales å bruke bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet.
- Kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
- På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).
