Izla Beach Front Hotel
Isla Mujeres,
Mexico
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Air condition
- Treningsrom
- Spa
- Flyplass Cancún (CUN): 38.5 km
Om hotellet
Velger du Izla Beach Front Hotel når du skal overnatte i Isla Mujeres, vil du være 3,7 mi (6 km) unna Nordstranden og 8,4 mi (13,5 km) unna Mujeres-stranden. Dette hotellet ved stranden ligger 12,8 mi (20,6 km) unna Cancun kjøpesenter og 16,7 mi (26,9 km) unna Langosta-stranden. Føl deg som hjemme i et av de 110 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har Flatskjerm-TV. Rommene har egen balkong. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Rommene har privat bad med dusj, regndusjhode og toalettartikler (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Costa Occidental de Isla Mujeres, Punta Cancún y Punta Nizuc nasjonalpark - 0,1 km
Garrafon Natural Reef Park (feriested ved rev) - 0,1 km
Shark-stranden - 0,1 km
Joysxee Floating Bottle Island - 0,8 km
Mundaca-huset - 0,9 km
Capitán Dulché Museum - 1,5 km
Parque de los Suenos - 2,1 km
Crayola-huset - 2,7 km
MUSA Museo Subacuatico de Arte, Isla Mujeres - 3,4 km
Punta Sur - 3,5 km
Acantilado del Amanecer - 3,5 km
Ixchel-statuen - 3,6 km
Miguel Hidalgo - 5,6 km
Terminal Marítima Isla Mujeres - 5,8 km
Faro de Punta Norte - 5,9 km
Nærmeste store flyplass er Cancun, Quintana Roo (CUN-Cancun internasjonale flyplass) - 38,2 km
Gjester har tilgang til blant annet en døgnåpen resepsjon, bagasjeoppbevaring og safe i resepsjonen. Dette hotellet tilbyr møte- og konferanselokaler som konferansesenter og møterom. Gjestene tilbys flyplasstransport mot et tillegg, og ubetjent parkering (inkludert) er tilgjengelig på stedet. Skjem bort deg selv på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer, kroppsbehandlinger og ansiktsbehandlinger. Her har du tilgang til blant annet et utendørsbasseng og et treningssenter. Dette hotellet i art deco-stil tilbyr også wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og gavebutikk/kiosk. Ta deg noe å spise på Sky Lounge, en av dette hotellets 2 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Stedet har en bassengbar samt 2 barer/lounger hvor du kan koble av med noe godt å drikke. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 07.30 til kl. 11.00 mot et tillegg.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Et skadedepositum på USD 200 må betales før innsjekking.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for frokostbuffé: ca. USD 20 for voksne og USD 11 for barn
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 08.00 og kl. 20.00.
- Massasjetjenester og spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
