Hotel Croce di Malta
Lido di Jesolo,
Italia
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Restaurant
- Bar
- Air condition
- Spa
- Flyplass Venezia (VCE): 33.7 km
Om hotellet
Når du har Hotel Croce di Malta i Jesolo som overnattingssted, bor du i nærheten av et kjøpesenter og rett ved både Piazza Milano og Jesolo-stranden. Dette hotellet ved stranden ligger 12,9 mi (20,8 km) unna Marina di Venezia og 0,1 mi (0,1 km) unna Den grønne stranden. Føl deg som hjemme i et av de 68 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og bideer. Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Piazza Milano - 0,1 km
Jesolo-stranden - 0,2 km
Den grønne stranden - 0,2 km
La Bussola - 0,6 km
Piazza Marconi - 2,5 km
Piazza Drago - 2,6 km
Gommapiuma fornøyelsessenter for barn - 3 km
Gommapiuma - 3 km
Jesolo museum for naturhistorie - 3,1 km
Armando Picchi Stadion - 3,4 km
Congress and Convention Bureau - 3,7 km
Piazza Brescia - 3,7 km
Tropicarium park - 3,8 km
Hjulet i Venezia - 3,8 km
Pala Arrex - 3,9 km
Nærmeste store flyplass er Marco Polo flyplass (VCE) - 36,5 km
Gjester har tilgang til blant annet en døgnåpen resepsjon, bagasjeoppbevaring og vaskeritjenester. Gjestene tilbys flyplasstransport mot et tillegg, og ubetjent parkering (inkludert) er tilgjengelig på stedet. Slapp av på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer, kroppsbehandlinger, og ansiktsbehandlinger. Etter en dag på den private stranden kan du nyte andre rekreasjonsfasiliteter som et utendørsbasseng. Dette hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert) og concierge-tjenester. Kom og spis lunsj eller middag i dette hotellets restaurant, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (døgnet rundt). Stedet har en bar/lounge hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink. Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 08.00 til kl. 10.00. Dette overnattingsstedet har fått sin offisielle stjernerangering fra the local rating authority. De følgende fasilitetene er sesongmessig stengt hvert år. De vil være stengt fra 15. mars til 30. september:- Bar/lounge
- Strand
- Forretningssenter
- Barneklubb
- Spisested(er)
- Treningslokaler
- Golfbane
- Varme kilder
- Fasiliteter for klesvask
- Møtelokaler
- Parkeringsområde
- Badstue
- Spa
- Boblebad
- Svømmebasseng
- Tennisbaner
- Badeland
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- En avgift pålegges av byen og vil innkreves på overnattingsstedet. Denne avgiften gjelder ikke for personer som er bosatt i Venezia by og barn under 10 år. Ytterligere fritak kan gjelde for pasienter og deres ledsagere samt personer som oppholder seg i byen av spesifikke grunner, noe som vil måtte dokumenteres på overnattingsstedet. Det påløper en reduksjon på 30 % mellom 1.–31. januar.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. oktober til den. 30 april: EUR 0.00 per person, per natt i opptil 10 netter
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. mai til den 30. september: EUR 2.30 per person, per natt i opptil 10 netter
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Det sesongbaserte bassenget er åpent fra mai til september.
- Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 09.00 og kl. 20.00.
- Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
- Overnattingsstedet tillater bare kjæledyr på bestemte rom og har andre kjæledyrrestriksjoner. Gjestene kan forhøre seg om å ta med kjæledyr ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.

