Florida City Hotel Apartments
Deira,
De forente arabiske emirater
Fasiliteter
- Treningsrom
- Flyplass Dubai (DXB): 17.3 km
Om hotellet
Velger du Florida City Hotel Apartments i Dubai (Deira) som overnattingssted vil du bare ha 5 minutter å kjøre til både City Centre Deira og Gull souk. Dette leilighetshotellet i luksuriøs stil ligger 4,8 mi (7,8 km) unna Dubai World Trade Centre og 7,3 mi (11,8 km) unna Dubai Mall. Føl deg som hjemme i et av de 90 gjesterommene, som har air conditioning, og som har et kjøkken. Underholdningen er sikret med en 32-tommers LCD-TV med kabel-TV, og wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Deira Twin Towers kjøpesenter - 0,5 km
Naif Souq - 0,5 km
Krydder-souk - 1 km
Gull souk - 1,1 km
Deira kryddermarked - 1,1 km
Fish Roundabout - 1,3 km
Al Ghurair-senteret - 1,4 km
Burj Nahar kjøpesenter - 1,5 km
Reef kjøpesenter - 1,8 km
Tekstil-souk - 1,9 km
Den store moskee - 2 km
Dubai Heritage Village - 2,1 km
Dubai museum - 2,2 km
Meena basar - 2,3 km
Deira klokketårn - 2,5 km
De nærmeste flyplassene er:
Dubai (DXB - Dubai int.) - 6,4 km
Sharjah (SHJ-Sharjah int.) - 29,6 km
Dubai (DWC – Al Maktoum internasjonale lufthavn) - 67,5 km
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: AED 15.00 per overnattingsenhet, per natt Byen krever en turistskatt som må betales til overnattingsstedet. Avgiften er på AED 15.00 for det første gjesterommet per natt, og øker med AED 15.00 per natt for hvert ytterligere gjesterom.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for frokostbuffé: ca. AED 25.00 per person
- Avgift for flyplasstransport per voksen: 100 AED (én vei)
- Rengjøring er tilgjengelig mot en avgift
- Ekstrasenger er tilgjengelige mot et gebyr
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Alkohol serveres ikke på dette overnattingsstedet.
- Overnattingsstedet blir profesjonelt rengjort.
