JEN Hong Kong by Shangri-La
Hongkong,
Hongkong
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Treningsrom
- Flyplass Hong Kong (HKG): 36.3 km
Om hotellet
Dersom du velger JEN Hong Kong by Shangri-La som ditt overnattingssted i Hong Kong-øya, vil du både bo i hjertet av byen og dessuten ha mindre enn 5 minutter å kjøre fra Victoria Harbour og Hongkong fergeterminal til Macau. Dette hotellet ligger 1,9 mi (3,1 km) unna Soho og 2,2 mi (3,6 km) unna Lan Kwai Fong. Overnatt i et av de 283 gjesterommene, som har LCD-TV. Du kan holde deg oppdatert med inkludert kablet og trådløst internett, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Rommene har privat bad med dusj, regndusjhode og toalettartikler (inkludert). Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Universitetet i Hongkong - 0,4 km
Victoria Harbour - 0,6 km
Hollywood-veien - 1,4 km
Man Mo Temple - 1,8 km
Hongkong fergeterminal til Macau - 2,1 km
Soho - 2,2 km
Mid-levels Escalators - 2,3 km
Hongkong zoo og botaniske hager - 2,7 km
Lan Kwai Fong - 2,7 km
IFC kjøpesenter - 2,8 km
International Finance Centre - 2,9 km
Cyberport - 2,9 km
Landmark handleområde - 3 km
Central Harbourfront Event Space - 3,1 km
HSBC Hongkongs hovedkvarter - 3,1 km
Den foretrukne flyplassen for JEN Hong Kong by Shangri-La er Hongkong internasjonale flyplass (HKG) - 35,6 km
Gjester har tilgang til blant annet kablet internettilgang (inkludert), et forretningssenter og limousin-/privatbiltjenester. Planlegger du en event i Hong Kong-øya? Som en av dette hotellet sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 96 kvadratmeter, blant annet konferanserom og møterom. Gjestene tilbys begrenset parkering på stedet. Nyt rekreasjonsfasiliteter som et døgnåpent treningssenter og et sesongbasert utendørsbasseng. Dette hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og bryllupstjenester. Du kan spise lunsj eller middag på Cafe Malacca, en restaurant som spesialiserer seg på malaysiske retter. Du kan også få deg noe å spise på kafeen, og i tilegg tilbys det romservice (på fastsatte tidspunkter). Stedet har en bar/lounge hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.30 mot et tillegg. Overnattingsstedet vil være under oppussing fra 9. november 2026 til 24. januar 2027 (sluttdatoen kan bli endret). Dette påvirker følgende områder:- Svømmebasseng
- Pris for frokostbuffé: ca. HKD 238 for voksne og HKD 238 for barn
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Det sesongbaserte bassenget er åpent fra juni til august.
- Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 07.00 og kl. 20.00.
- Ett barn som er 11 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
- Man trenger ikke bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet.
- Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
