Tokyo Dome Hotel

Tokyo, Japan Flagget til Japan

Fasiliteter

  • Flyplass Tokyo (HND): 21.3 km

Gjesters vurdering

| 4,2/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Dersom du velger Tokyo Dome Hotel som overnattingssted, vil du bo sentralt i Tokyo mindre enn 10 minutter til fots fra Tokyo Dome og LaQua Tokyo Dome City. Dette hotellet ligger 1,5 mi (2,5 km) unna Koishikawa botaniske hage og 2,1 mi (3,3 km) unna Kokyogaien nasjonale hager. Føl deg som hjemme i et av de 1006 aircondition-avkjølte gjesterommene. Badene har kombinert dusj/badekar, toalettartikler (inkludert), og hårføner. Rommene har safe og skrivebord, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Tokyo Dome - 0,6 km
LaQua Tokyo Dome City - 0,6 km
Universitetet i Tokyo - 1,3 km
Akihabara elektriske by - 1,7 km
Nippon Budokan - 1,8 km
Det keiserlige palass i Tokyo - 2 km
Koishikawa botaniske hage - 2,1 km
Det keiserlige palassets østlige hager - 2,1 km
Ueno-parken - 2,2 km
Chidorigafuchi-parken - 2,3 km
Ameyoko shoppingområde - 2,3 km
Kokyogaien nasjonale hager - 2,4 km
Ueno Zoo - 2,4 km
Chinzan-so hagen - 3,2 km
Hibiya-parken - 3,4 km

De nærmeste flyplassene er:
Tokyo (HND-Haneda) - 24,8 km
Tokyo (NRT - Narita int.) - 69,5 km

Gjester har tilgang til blant annet aviser i lobbyen (inkludert), renseri-/vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Gjestene tilbys ubetjent parkering (mot et tillegg) på stedet. Dra nytte av stedets fasiliteter, som wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og frisørsalong. Dette hotellet har i tillegg ballsal og salgsautomat. Det enkelt å komme seg til severdighetene i nærheten med overnattingsstedets buss (mot et tillegg). Ta deg noe å spise på The Artists Cafe, en av dette hotellets 6 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Du kan også få noe lett å bite i på kafeen. Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • En turistskatt kan måtte betales på overnattingsstedet. Turistskatten er på JPY 100–10.000 per person, per natt, avhengig av romprisen. Merk at ytterligere unntak kan gjelde. For å få mer informasjon kan du ta kontakt med overnattingsstedet ved hjelp av opplysningene i bekreftelsen du mottar etter bestilling.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for selvbetjent parkering: 1500 JPY per natt
  • Tidlig innsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Ett barn (per registrerte voksne) som er 5 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng), men det kan ikke garanteres at frokost er inkludert.
  • Det japanske helse-, arbeids- og velferdsdepartementet krever at alle internasjonale besøkende fremlegger passnummer og bevis på statsborgerskap når de registrerer seg på overnattingssteder (gjestgiveri, hotell, motell osv.). I tillegg er eierne av slike steder pålagt å ta kopi av pass for registrering av alle gjester og beholde en kopi i sine arkiver.
  • Begrenset parkeringshøyde.

Kart

Laster inn søkeresultater...