Ezdan Hotel West Bay
Doha,
Qatar
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Restaurant
- Treningsrom
- Flyplass Doha (DOH): 10.0 km
Om hotellet
Har du Ezdan Hotel West Bay som ditt overnattingssted i Doha vil du bo sentralt, kun 5 minutter å kjøre fra City Centre kjøpesenter og Doha Corniche. Dette hotellet med familievennlig profil ligger 3 mi (4,8 km) unna Souq Waqif og 3,3 mi (5,4 km) unna Souq Waqif kunstsenter. Overnatt i et av de 196 gjesterommene, som har LCD-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Badene har kombinert dusj/badekar. Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
The Gate Mall - 0,8 km
Doha Corniche - 0,9 km
Al Bidda-tårnet - 1,1 km
Museum of Illusions Doha - 1,1 km
Tornado-tårnet - 1,1 km
Khalifa internasjonale tenniskompleks - 1,2 km
City Centre kjøpesenter - 1,3 km
Sheraton Hotel-parken - 1,4 km
Utdanningsdepartementet - 1,4 km
Burj Doha - 1,4 km
Qatar SC stadion - 1,4 km
Doha messe- og konferansesenter - 1,5 km
Msheireb Enrichment Centre - 1,8 km
Al Bidda-parken - 2 km
Imam Muhammad ibn Abd al-Wahhab-moskeen - 2,3 km
De nærmeste flyplassene er:
Doha (DIA – Doha int.) - 12,8 km
Doha (DOH-Hamad Internasjonale flyplass) - 18,6 km
Foretrukket flyplass for Ezdan Hotel West Bay er Doha (DOH-Hamad Internasjonale flyplass).
Gjester har tilgang til blant annet kablet internettilgang (inkludert), et forretningssenter og hurtiginnsjekking. Dette hotellet tilbyr møte- og konferanselokaler som konferansesenter og møterom. Gjestene tilbys transport fra flyplassen til hotellet døgnet rundt, mot et tillegg, og ubetjent parkering (inkludert) er tilgjengelig i nærheten. Slapp av på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer. Her har du tilgang til blant annet et helsestudio, et utendørsbasseng og en badstue. Dette hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og et spillrom. Smak på internasjonale retter på Al Thuraya, en av dette hotellets 3 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (døgnet rundt). Du kan også få noe lett å bite i på 2 kafeer. Stedet har en bassengbar hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 06.00 til kl. 10.30 mot et tillegg. De følgende fasilitetene eller tjenestene vil være utilgjengelig fra 17. februar 2026 til 19. mars 2026 (datoene kan endres):- Svømmebasseng
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Et skadedepositum på QAR 300 må betales før innsjekking.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for frokostbuffé: ca. QAR 110 for voksne og QAR 55 for barn
- Avgift for flyplasstransport: QAR 130 per kjøretøy (maks antall passasjerer: 2)
- Avgift for ekstraseng: 100.0 QAR per dag
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Massasjetjenester og spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
- Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.
- Det er mulig å betale uten kontanter.

