Hotel MyStays Asakusa - Bashi
Tokyo,
Japan
Fasiliteter
Om hotellet
Har du Hotel MyStays Asakusa - Bashi som ditt overnattingssted i Tokyo vil du bo sentralt, kun 5 minutter å kjøre fra Ueno-parken og Det keiserlige palass i Tokyo. Dette hotellet ligger 1,8 mi (2,8 km) unna Tokyo Skytree og 2 mi (3,3 km) unna Tokyo Dome. Føl deg som hjemme i et av de 138 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har kjøleskap og LCD-TV. Du kan holde deg oppdatert med inkludert kablet og trådløst internett, og underholdningen er sikret med betalingsfilmer. Rommene har privat bad med kombinert dusj/badekar, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Akihabara elektriske by - 1 km
Ryogoku Kokugikan - 1,4 km
Kappabashi-gaten - 1,8 km
Kanda-helligdommen - 1,8 km
Ameyoko shoppingområde - 2 km
Kaminarimon-porten - 2,2 km
Ueno-parken - 2,4 km
Sensoji-tempelet - 2,5 km
Ueno Zoo - 2,6 km
Asakusa Shrine - 2,7 km
Det keiserlige palassets østlige hager - 2,8 km
Universitetet i Tokyo - 2,8 km
Tokyo Skytree - 2,8 km
Tokyo nasjonalmuseum - 3,2 km
LaQua Tokyo Dome City - 3,2 km
De nærmeste flyplassene er:
Tokyo (HND-Haneda) - 23,4 km
Tokyo (NRT - Narita int.) - 67,1 km
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- En turistskatt kan måtte betales på overnattingsstedet. Turistskatten er på JPY 100–10.000 per person, per natt, avhengig av romprisen. Merk at ytterligere unntak kan gjelde. For å få mer informasjon kan du ta kontakt med overnattingsstedet ved hjelp av opplysningene i bekreftelsen du mottar etter bestilling.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for selvbetjent parkering utendørs: 1630 JPY per natt (ubegrenset antall inn- og utkjøringer)
- Parkering mot betaling i nærheten: JPY 1630 per natt (15 meter unna)
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Opptil 2 barn som er 6 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng), men det kan ikke garanteres at frokost er inkludert.
- Det japanske helse-, arbeids- og velferdsdepartementet krever at alle internasjonale besøkende fremlegger passnummer og bevis på statsborgerskap når de registrerer seg på overnattingssteder (gjestgiveri, hotell, motell osv.). I tillegg er eierne av slike steder pålagt å ta kopi av pass for registrering av alle gjester og beholde en kopi i sine arkiver.
- Byggeaktiviteter foregår ved en nabobygning, og det kan forekomme støy fra byggearbeidet.
- På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).
