The Marbella Heights Boutique Hotel
Marbella,
Spania
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Flyplass Málaga (AGP): 49.0 km
Om hotellet
I Marbella ligger The Marbella Heights Boutique Hotel kun en 1 minutters kjøretur unna Rio Real Golf og 8 minutter unna Plaza de Naranjas. Dette hotellet med golfmuligheter ligger 3,5 mi (5,7 km) unna Venusstranden og 4,1 mi (6,7 km) unna Marbella Marina. Føl deg som hjemme i et av de 5 aircondition-avkjølte gjesterommene, som også har minibar. Sengen har dundyner og sengetøy av topp kvalitet. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med digital-TV. Badene inkluderer hårføner og badekåper. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Rio Real Golf - 0,6 km
Paseo Maritimo - 1,1 km
Malaga-provinsens strender - 2,6 km
El Pinillo-stranden - 2,8 km
Playa del Cable - 4,1 km
Santa Clara golfbane - 4,5 km
Playa Los Monteros - 4,5 km
Bahía de Marbella-stranden - 4,6 km
Atenas - 4,5 km
Playa de La Bajadilla - 5,1 km
Museo del Grabado - 5,2 km
Iglesia Mayor de la Encarnación - 5,4 km
Plaza de Naranjas - 5,4 km
Alicate-stranden - 5,5 km
Marbella Golf and Country Club - 5,6 km
Den foretrukne flyplassen for The Marbella Heights Boutique Hotel er Málaga (AGP) - 52,7 km
Gjester har tilgang til blant annet et flerspråklig personale, vaskeritjenester og heis. Gjestene tilbys flyplasstransport mot et tilleggsgebyr. Dra nytte av blant annet et utendørsbasseng eller nyt utsikten fra en terrasse og en hage. Dette hotellet har dessuten wi-fi (inkludert) og piknikområde. Få deg en matbit i snackbaren/delikatesseforretningen eller slapp av på rommet og benytt deg av dette hotellets romservice (på fastsatte tidspunkter). Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Kontinental frokost tilbys daglig fra kl. 08.00 til kl. 11.30 mot et tillegg.- Pris for kontinental frokost: ca. EUR 20 per person
- Depositum for kjæledyr: 100 EUR per opphold
- Kjæledyravgift: EUR 25 per overnattingsenhet, per dag
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Golf må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Barn 13 år og yngre er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.
- Overnattingsstedet tillater bare kjæledyr på bestemte rom og har andre kjæledyrrestriksjoner (gebyrer gjelder, og du finner disse i delen om gebyrer). Gjestene kan forhøre seg om det å ta med kjæledyr, ved å kontakte hotellet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Det er mulig å betale uten kontanter.
