Al Majaz Premiere Hotel Apartment
Sharjah,
De forente arabiske emirater
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Restaurant
- Treningsrom
- Flyplass Dubai (DXB): 20.8 km
Om hotellet
Al Majaz Premiere Hotel Apartment ligger sentralt i Sharjah, mindre enn en 15 minutters kjøretur fra Dubai Creek og Gull souk. Dette leilighetshotellet i luksuriøs stil ligger 10,5 mi (16,8 km) unna Dubai World Trade Centre og 12 mi (19,3 km) unna Dubai cruiseterminal. Føl deg som hjemme på et av de 75 gjesterommene, som har air conditioning, og som har et kjøkken med kjøleskap og komfyrtopp. Rommene har egen balkong. Underholdningen er sikret med en LCD-TV med kabel-TV, og wi-fi (inkludert) sørger for at du kan holde deg oppdatert. Rommet har telefon, samt safe og aviser (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Al Majaz-parken - 0,1 km
Al Majaz vannkanten - 0,7 km
Al Noor-moskeen - 0,9 km
Sharjah sentrum - 1,7 km
Sharjah gullmarked - 2,6 km
Sharjah Mega Mall - 2,7 km
Sharjah gullmarked - 3 km
Al Jazeera-parken - 3,3 km
Sharjah messehall - 3,5 km
Rolla kjøpesenter - 4,2 km
Sharjah akvarium - 4,5 km
Al Khan-stranden - 4,5 km
Sahara-senteret - 4,9 km
Sharjah Cricket Stadium - 4,9 km
Sharjah kvinneklubb - 6,7 km
De nærmeste flyplassene er:
Dubai (DXB - Dubai int.) - 14,3 km
Sharjah (SHJ-Sharjah int.) - 19,9 km
Foretrukket flyplass for Al Majaz Premiere Hotel Apartment er Dubai (DXB - Dubai int.).
Gjester har tilgang til blant annet et forretningssenter, aviser i lobbyen (inkludert) og renseri-/vaskeritjenester. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Nyt rekreasjonsfasiliteter som et innendørsbasseng og et treningssenter. Dette leilighetshotellet tilbyr også wi-fi (inkludert) og concierge-tjenester. Ta deg et måltid i restauranten eller bli på rommet og benytt deg av dette leilighetshotellets romservice (døgnet rundt). Frokostbuffé tilbys mot et tillegg.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Depositum: AED 200 per opphold
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for frokostbuffé: ca. AED 65 per person
- Avgift for ekstraseng: 150 AED per natt
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.

