MYR Plaza Mercado & Spa
Valencia,
Spania
Fasiliteter
- Restaurant
- Bar
- Air condition
- Spa
Om hotellet
Velger du MYR Plaza Mercado & Spa i Valencia, bor du rett ved Sentralmarkedet og bare 5 minutter å gå til Valencia katedral. Dette leilighetshotellet med spa ligger 0,3 mi (0,4 km) unna Plaza del Ajuntamento og 0,5 mi (0,8 km) unna Estación del Norte. Føl deg som hjemme på et av de 25 gjesterommene, som har air conditioning, og som har et kjøkken med kjøleskap og komfyrtopp. Underholdningen er sikret med en smart-TV med kabel-TV, og wi-fi (inkludert) sørger for at du kan holde deg oppdatert. Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Santa Catalina kirke og tårn - 0,1 km
Llotja de la Seda - 0,2 km
Plaza Redonda - 0,2 km
La Lonja de la Seda de Valencia - 0,2 km
Sentralmarkedet - 0,2 km
Plaza de la Reina - 0,2 km
Valeriola Casa-Palau - 0,3 km
Palacio del Marques de Dos Aguas - 0,3 km
Miguelete Tower - 0,3 km
Teatro Olympia - 0,3 km
Valencia katedral - 0,4 km
Plaza del Ajuntamento - 0,4 km
Museo Catedralicio Diocesano - 0,4 km
Valencia rådhus - 0,4 km
Plaza de la Virgen - 0,5 km
Nærmeste store flyplass er Valencia (VLC) - 11,2 km
Gjester har tilgang til blant annet en PC-stasjon, renseri-/vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt, mot et tillegg, og begrenset parkering er tilgjengelig i nærheten. Slapp av på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer. Dette leilighetshotellet tilbyr også wi-fi (inkludert) og concierge-tjenester. Ta deg et måltid på Rincon del Mercado eller bli på rommet og benytt deg av dette leilighetshotellets romservice. Ferdiglaget frokost serveres fra kl. 07.30 til kl. 11.00 på hverdagene og fra kl. 08.00 til kl. 11.00 i helgene, mot et tillegg.- Pris for frokost tilberedt etter bestilling: ca. EUR 16 for voksne og EUR 8 for barn
- Avgift for flyplasstransport per voksen: 26 EUR (én vei)
- Avgift for barneseng (babyseng): 10.0 EUR per dag
- Avgift for fasiliteter: EUR 12 per person. Inkluderer tilgang til boblebad og spa
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Massasjetjenester og spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette leilighetshotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Overnattingsstedet blir profesjonelt rengjort.
- Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.


