Doubletree By Hilton Boston Logan Airport Chelsea
Boston,
USA
Fasiliteter
- Flyplass Boston (BOS): 5.8 km
Om hotellet
I hjertet av Chelsea ligger Doubletree By Hilton Boston Logan Airport Chelsea. Herfra er det mindre enn fem minutter å kjøre til Encore Boston Harbor og TD Garden. Dette hotellet ligger 5,5 mi (8,9 km) unna Hynes Convention Center og 5,6 mi (8,9 km) unna Harvard Square. Føl deg som hjemme i et av de 180 gjesterommene, som har mikrobølgeovn. Rommet har seng med overmadrass. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har privat bad med badekar eller dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Encore Boston Harbor - 3,4 km
Suffolk University - 3,4 km
Bunker Hill-monumentet - 5 km
Charlestown Navy Yard - 5,1 km
The Freedom Trail - 5,1 km
TD Garden - 5,1 km
USS Constitution-museet - 5,2 km
Cambridgeside Galleria - 5,4 km
Museum of Science - 5,5 km
LEGOLAND® Discovery Center - 5,6 km
Assembly Row - 5,7 km
Boston Harbor - 5,8 km
Revere strand - 6,2 km
Charles River Esplanade - 6,4 km
Faneuil Hall Marketplace - 6,5 km
De nærmeste flyplassene er:
Logan International Airport (BOS) - 11,2 km
Boston, MA (BNH-Boston Harbor sjøflybase) - 11,7 km
Bedford, Massachusetts (BED-Laurence G. Hanscom Field) - 34,4 km
Beverly, Massachusetts (BVY-Beverly kommunale flyplass) - 30,7 km
Norwood, Massachusetts (OWD-Norwood Memorial) - 31,6 km
Foretrukket flyplass for Doubletree By Hilton Boston Logan Airport Chelsea er Logan International Airport (BOS).
Gjester har tilgang til blant annet et døgnåpent forretningssenter, hurtigutsjekking og en døgnåpen resepsjon. Planlegger du en event i Chelsea? Som en av dette hotellet sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 111 kvadratmeter, blant annet konferanserom og 2 møterom. Gjestene tilbys buss til og fra flyplassen på forespørsel uten ekstra kostnad . Gå ikke glipp av rekreasjonsfasiliteter som et døgnåpent helsestudio og et innendørsbasseng. Dette hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert) og bankettsal. Som gjest på Doubletree By Hilton Boston Logan Airport Chelsea kan du innta et måltid på Pendulum Pub eller stikke innom snackbaren/delikatesseforretningen. Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Frokostbuffé serveres fra kl. 06.30 til kl. 10.30 på hverdagene og fra kl. 07.00 til kl. 11.00 i helgene, mot et tillegg.- Pris for frokostbuffé: ca. USD 15 per person
- Pris for selvbetjent parkering utendørs: 30 USD per natt (ubegrenset antall inn- og utkjøringer)
- Et gebyr påløper ved sen utsjekking
- Avgift for ekstraseng: 30 USD per natt
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Dette overnattingsstedets grunnregel er å avvise enkelte bestillinger for gruppebegivenheter eller fester, inkludert utdrikningslag.
- Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 07.00 og kl. 22.00.
- Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
- På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).
