Hyatt Regency Bali

Denpasar, Indonesia Flagget til Indonesia

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Flyplass Denpasar Bali (DPS): 15.0 km

Gjesters vurdering

| 4,7/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Velger du Hyatt Regency Bali i Denpasar (Sanur) som overnattingssted, vil du bare ha 15 minutter å kjøre til Sanur-stranden og Waterbom Bali. Dette hotellet ved stranden ligger 8 mi (12,8 km) unna Kuta strand og 9,6 mi (15,4 km) unna Seminyak-stranden. Føl deg som hjemme i et av de 363 aircondition-avkjølte gjesterommene, som også har iPod-dokkingstasjon og minibar. Rommene har egen balkong. Underholdningen er sikret med en 55-tommers LED-TV med kabel-TV, og wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Rommene har privat bad med designertoalettartikler og bideer. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Sanur-stranden - 0,5 km
Mertasari-stranden - 0,8 km
Hardy's supermarked - 0,9 km
RS Bali Mandara - 2 km
Sindhu-stranden - 2,3 km
Sanur nattmarked - 2,3 km
Bali Beach golfbane - 3,2 km
Bali Quad Discovery Tours - 3,5 km
Sanur marina - 3,6 km
Matahari Terbit strand - 3,8 km
Sanur havn - 4,1 km
Kongelig thailandsk konsulat - 6 km
Øst-Timors generalkonsulat - 6,2 km
Gatot Subroto - 8,5 km
Serangan-stranden - 9,3 km

Den foretrukne flyplassen for Hyatt Regency Bali er Denpasar (DPS-Ngurah Rai internasjonale flyplass) - 14,7 km

Gjester har tilgang til blant annet et forretningssenter, aviser i lobbyen (inkludert) og renseri-/vaskeritjenester. Planlegger du en event i Denpasar? Som en av dette hotellet sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 762 kvadratmeter, blant annet konferanserom og 4 møterom. Gjestene tilbys betjent parkering inkludert på stedet. Tilbring dagen på den private stranden eller ta et bad i et av stedets 3 utendørsbassenger. Dette hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og bryllupstjenester. Smak på indonesiske retter på Omang Omang, en av dette hotellets 2 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (døgnet rundt). Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 06.30 til kl. 10.30 mot et tillegg. I henhold til lokale regelverk, må alle besøkende oppholde seg innendørs på overnattingsstedet under Stillhetens dag/Nyepi i et helt døgn (fra kl. 06.00). Stillhetens dag er en bevegelig helligdag som kommer i mars eller april. Det vil ikke være mulig å sjekke inn eller ut denne dagen. Ngurah Rai lufthavn (Bali internasjonale flyplass) er også stengt denne dagen.
  • Pris for frokostbuffé: ca. IDR 412368 per person

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 08.00 og kl. 19.00.
  • Massasjetjenester og spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
  • Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.

Kart

Laster inn søkeresultater...