Hotel Antica Repubblica

Amalfi, Italia Flagget til Italia

Fasiliteter

  • Air condition
  • Flyplass Napoli (NAP): 65.5 km

Gjesters vurdering

| 4,5/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Dersom du velger Hotel Antica Repubblica i Amalfi, vil du ha både Amalfi-katedralen og Paradisklosteret like rundt hjørnet. Dette hotellet ved stranden ligger 0,1 mi (0,1 km) unna Amalfi-republikkens gamle arsenaler og 0,1 mi (0,1 km) unna Amalfi-stranden. Føl deg som hjemme i et av de 7 gjesterommene, som er individuelt dekorert og utstyrt med mikrobølgeovn og LCD-TV. Sengen har overmadrass, dundyner og italienske Frette-laken. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Badene har dusj, regndusjhode og toalettartikler (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Amalfi-katedralen - 0,1 km
Paradisklosteret - 0,1 km
Amalfi-republikkens gamle arsenaler - 0,1 km
Amalfi-stranden - 0,2 km
Grotta dello Smeraldo - 0,2 km
Amalfi havn - 0,7 km
Atrani-stranden - 0,8 km
Santa Maria Maddalenas kirke - 0,9 km
Castiglione-stranden - 1 km
Spiaggia Duoglio - 2 km
Rufolo-hagen - 2,6 km
Valle delle Ferriere statlige naturreservat - 2,8 km
Ravello - Atrani vandring - 2,8 km
Villa Rufolo - 2,8 km
Piazza Vescovado - 3 km

De nærmeste flyplassene er:
Salerno (QSR-Costa d'Amalfi) - 43,4 km
Napoli internasjonale flyplass (NAP) - 69,4 km

Foretrukket flyplass for Hotel Antica Repubblica er Napoli internasjonale flyplass (NAP).

Gjester har tilgang til blant annet limousin-/privatbiltjenester, hurtigutsjekking og renseri-/vaskeritjenester. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt og transport til fergeterminalen mot et tillegg. Ta en tur ned til den private stranden og nyt en dag i solen, eller nyt stedets andre fasiliteter, som inkluderer sykkelutleie. Dette hotellet i middelhavsstil har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og barnepass (mot betaling). Det enkelt å komme seg til stranden med overnattingsstedets buss (mot et tillegg). På dette hotellet kan du benytte deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Dette overnattingsstedet har fått sin offisielle stjernerangering fra the local rating authority.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter i Amalfi pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 3. november til den. 31 mars: EUR 0.00 per person, per natt i opptil 4 netter
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 2. november: EUR 3.00 per person, per natt i opptil 5 netter og deretter EUR 1.50 i opptil 4 netter

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Avgift for flyplasstransport per voksen: 70 EUR (én vei)
  • Flyplasstransportavgift per barn: 70 EUR (én vei)
  • Pris for selvbetjent parkering under tak: 50.00 EUR per natt (ubegrenset antall inn- og utkjøringer)
  • Parkering mot betaling i nærheten: EUR 50 per natt (600 meter unna, åpen kl. 09.00 til kl. 21.00)
  • Kjæledyravgift: EUR 30 per kjæledyr, per opphold
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr
  • Avgift for barneseng (babyseng): 30.0 EUR per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
  • Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
  • Det anbefales å bruke bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet.

Kart

Laster inn søkeresultater...