Krishangel Beach Apartment

Flic en Flac, Mauritius Flagget til Mauritius

Fasiliteter

  • Air condition
  • Flyplass Mauritius (MRU): 47.9 km

Gjesters vurdering

| 4,6/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Krishangel Beach Apartment i Flic-en-Flac (Wolmar) ligger kun en 5 minutters kjøretur fra Flic-en-Flacq-stranden og Wolmar-stranden. Dette hotellet ved stranden ligger 1,9 mi (3 km) unna Tamarin-bukta og 3,4 mi (5,5 km) unna Cascavelle kjøpesenter. Føl deg som hjemme i et av de 2 gjesterommene, som er individuelt dekorert, og som har et kjøkken med kjøleskap og komfyrtopp. Rommene har egen balkong eller terrasse. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med flatskjerm-TV. Rommene har mikrobølgeovn og vannkoker, og rengjøring tilbys én gang per opphold. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Flic-en-Flacq-stranden - 0,7 km
Wolmar-stranden - 2,5 km
Tamarin-bukta - 2,9 km
Cascavelle kjøpesenter - 5,5 km
Tamarina golfklubb - 10,5 km
Black River Gorges nasjonalpark - 12,2 km
Barachois kjøpesenter - 12,3 km
Martello Tower Museum - 13,7 km
Quatre Bornes marked - 15,2 km
Albion offentlige strand - 16,9 km
La Preneuse-stranden - 17,1 km
Active Waves - 17,5 km
Grand River North West - 17,8 km
Club Hippique de Maurice - 18 km
Ebene kommersielle senter - 18,6 km

Den foretrukne flyplassen for Krishangel Beach Apartment er Mahebourg (MRU-Sir Seewoosagur Ramgoolam internasjonale flyplass) - 47,7 km

Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt, mot et tillegg, og ubetjent parkering (inkludert) er tilgjengelig i nærheten. Nyt utsikten fra en terrasse og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert) og grill. På Krishangel Beach Apartment kan du spise et bedre måltid i restauranten.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: GBP 2.59 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Avgift for flyplasstransport per voksen: 30 GBP (én vei)
  • Avgift for sen innsjekking mellom kl. 19.30 og kl. 23.00

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.

Kart

Laster inn søkeresultater...