Pondok Agung Bed & Breakfast
Nusa Dua,
Indonesia
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Flyplass Denpasar Bali (DPS): 16.4 km
Om hotellet
Beliggende i Nusa Dua (Tanjung Benoa) er Pondok Agung Bed & Breakfast mindre enn en 10 minutters kjøretur unna Bali Collection kjøpesenter og Waterblow. Dette bed & breakfast-hotellet ved stranden ligger 3,5 mi (5,7 km) unna Nusa Dua-stranden og 4,2 mi (6,8 km) unna Geger-stranden. Føl deg som hjemme i et av de 10 gjesterommene, som er individuelt dekorert og utstyrt med kjøleskap og LED-TV. Rommene har egen balkong eller terrasse. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og bideer. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Tanjung Benoa-stranden - 0,4 km
Bali Nusa Dua konferansesenter - 4,4 km
Bali internasjonale konferansesenter - 4,6 km
BIMC Hospital Nusa Dua - 5 km
Bali Collection kjøpesenter - 5,1 km
Bali Nusa Dua teater - 5,5 km
Nusa Dua-stranden - 5,7 km
Mengiat-stranden - 6,3 km
Waterblow - 6,5 km
Bali nasjonale golfklubb - 6,6 km
Geger-stranden - 6,8 km
Udayana Universitet - 10,6 km
Jimbaran marked - 11 km
Italias æreskonsulat - 11,1 km
Jimbaran-stranden - 11,4 km
Den foretrukne flyplassen for Pondok Agung Bed & Breakfast er Denpasar (DPS-Ngurah Rai internasjonale flyplass) - 15,5 km
Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, et flerspråklig personale og bagasjeoppbevaring. Gjestene tilbys transport fra flyplassen til hotellet døgnet rundt, mot et tillegg, og ubetjent parkering (inkludert) er tilgjengelig i nærheten. Nyt rekreasjonsfasiliteter som et utendørsbasseng og sykkelutleie. Dette bed & breakfast-hotellet tilbyr også wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og bryllupstjenester. Ta deg et måltid i restauranten eller bli på rommet og benytt deg av dette bed & breakfast-hotellets romservice. Kontinental frokost tilbys daglig fra kl. 07.00 til kl. 11.00 mot et tillegg. I henhold til lokale regelverk, må alle besøkende oppholde seg innendørs på overnattingsstedet under Stillhetens dag/Nyepi i et helt døgn (fra kl. 06.00). Stillhetens dag er en bevegelig helligdag som kommer i mars eller april. Det vil ikke være mulig å sjekke inn eller ut denne dagen. Ngurah Rai lufthavn (Bali internasjonale flyplass) er også stengt denne dagen.- Pris for kontinental frokost: ca. IDR 85000 for voksne og IDR 42500 for barn
- Avgift for flyplasstransport: IDR 280000 per kjøretøy (maks antall passasjerer: 4)
- Avgift for sen innsjekking
- Avgift for ekstraseng: 185000 IDR per natt
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Døgnåpent svømmebasseng
- Massasjetjenester må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette bed & breakfast-hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.

