Tensing Pen Hotel
Negril,
Jamaica
Fasiliteter
- Restaurant
- Bar
- Flyplass Jamaica (MBJ): 84.0 km
Om hotellet
Med et opphold på Tensing Pen Hotel i Negril (West End) vil du være en 2 minutters kjøretur unna Negril Cliffs og 11 minutter fra Seven Mile Beach. Dette hotellet ved stranden ligger 5,4 mi (8,7 km) unna Negril Hills golfklubb og 8,3 mi (13,3 km) unna Blue Hole mineralholdige kilder. Føl deg som hjemme i et av de 25 aircondition-avkjølte gjesterommene, som også har kjøleskap. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Badene har dusj og toalettartikler (inkludert). Rommene har safe og takvifte, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Rick's Cafe - 0,2 km
Erica's Cafe - 0,9 km
Negril fyrtårn - 1,2 km
Joseph's Cave - 1,4 km
Negril Cliffs - 1,7 km
Barney's Botanical Garden Jamaica - 2,1 km
Jamaica Beaches - 2,4 km
Throne Room - 4,5 km
Negril Watershed Environmental Protection Area - 4,5 km
Seven Mile Beach - 4,5 km
Time Square Mall - 5,8 km
The Boardwalk Shopping Village - 7,7 km
Negril Hills golfklubb - 8,7 km
Kool Runnings vannpark - 10,6 km
Percy's Riverside Retreat - 11,1 km
Den foretrukne flyplassen for Tensing Pen Hotel er Montego Bay (MBJ-Sir Donald Sangster internasjonale flyplass) - 83,8 km
Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og vaskeritjenester. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt, mot et tillegg, og ubetjent parkering (inkludert) er tilgjengelig i nærheten. Slapp av og koble av med massasjer og ansiktsbehandlinger. Dette hotellet tilbyr også wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og barnepass (mot betaling). Smak på karibiske retter på The Lodge, en restaurant med en bar/lounge og utsikt over havet. Du kan også slappe av på rommet og benytte deg av romservice. Kontinental frokost er inkludert og serveres daglig fra kl. 07.30 til kl. 10.30.- Avgift for flyplasstransport per voksen: 100.00 USD (én vei)
- Avgift for flyplasstransport per barn: 50.00 USD (én vei), (opptil 12 år)
- Avgift for sen innsjekking mellom kl. 12.00 og kl. 20.00
- Avgift for ekstraseng: 60.0 USD per natt
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Massasjetjenester og spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.

