La Casa delle Fate
Olbia,
Italia
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Restaurant
- Flyplass Olbia (OLB): 17.2 km
Om hotellet
Velger du La Casa delle Fate når du skal overnatte i Loiri Porto San Paolo, vil du være 9,8 mi (15,7 km) unna Spiaggia di Porto Istana og 10,1 mi (16,3 km) unna Porto Taverna strand. Dette bed & breakfast-hotellet med familievennlig profil ligger 10,5 mi (16,9 km) unna Oblia nasjonale arkeologiske museum og 11,4 mi (18,3 km) unna Olbia havn. Føl deg som hjemme i et av de 3 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har Flatskjerm-TV. Rommene har egen balkong. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommene har privat bad med kombinert dusj/badekar, toalettartikler (inkludert) og bideer. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Vigneti Zanatta - 7,5 km
Marina Maria Beach - 13,5 km
Le Saline-stranden - 13,5 km
Pedres middelalderslott - 13,8 km
Su Monte 'e s'Ape kjempegrav - 13,9 km
Archivio Mario Cervo - 15,6 km
Olbia-bukten - 15,7 km
Spiaggia di Porto Istana - 15,7 km
Olbia sjøfront - 16,2 km
Porto Taverna strand - 16,3 km
Sarrale strender - 16,4 km
Li Cuncheddi-stranden - 16,9 km
Oblia nasjonale arkeologiske museum - 16,9 km
Piazza Matteotti - 17,1 km
Corso Umberto - 17,1 km
Den foretrukne flyplassen for La Casa delle Fate er Olbia (OLB-Costa Smeralda) - 15,7 km
Gjester har tilgang til blant annet hurtiginnsjekking, et flerspråklig personale og bagasjeoppbevaring. Gjestene tilbys flyplasstransport på forespørsel, mot et tillegg, og ubetjent parkering (inkludert) er tilgjengelig i nærheten. Nyt rekreasjonsfasiliteter som et utendørsbasseng og sykkelutleie. Dette bed & breakfast-hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og peis i lobbyen. Gjestene kan enkelt og raskt ta seg rundt i området med buss (mot et tillegg). Ta deg et måltid i restauranten eller noe lett å bite i på kafeen på dette bed & breakfast-hotellet. Kontinental frokost er inkludert og serveres daglig fra kl. 07.30 til kl. 10.00.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter i Loiri Porto San Paolo pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 30. april: EUR 0.00 per person, per natt i opptil 10 netter. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. mai til den 31. oktober: EUR 2.00 per person, per natt i opptil 10 netter. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Avgift for flyplasstransport per voksen: 40 EUR (tur-retur)
- Kjæledyravgift: EUR 40 per kjæledyr, per opphold
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
- Avgift for barneseng (babyseng): 10.0 EUR per dag
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Opptil 2 barn som er 2 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng), men det kan ikke garanteres at frokost er inkludert.
- Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
- Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
- Overnattingsstedet tillater bare kjæledyr på bestemte rom og har andre kjæledyrrestriksjoner (gebyrer gjelder, og du finner disse i delen om gebyrer). Gjestene kan forhøre seg om det å ta med kjæledyr, ved å kontakte hotellet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
- Det er mulig å betale uten kontanter.
- Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
