Epoca Home
Cosenza,
Italia
Fasiliteter
- Flyplass Calabria (SUF): 66.1 km
Om hotellet
I hjertet av Cosenza ligger Epoca Home. Herfra er det mindre enn fem minutter å kjøre til Duomo di Cosenza og Azienda Ospedaliera dell'Annunziata. Dette gjestehuset ligger 2,2 mi (3,6 km) unna Hohenstaufen slott og 5,2 mi (8,3 km) unna Calabria universitet. Føl deg som hjemme i et av de 6 aircondition-avkjølte gjesterommene. Sengen har overmadrass og dundyner. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har privat bad med dusj, regndusjhode og toalettartikler (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Bilotti friluftsmuseum - 0,1 km
Cosenza politistasjon - 0,3 km
Handelskammer for industri og landbruk - 0,5 km
Santa Teresa-kirken - 0,5 km
Azienda Ospedaliera dell'Annunziata - 0,9 km
San Domenico-klosteret - 1,1 km
Cosenza statsarkiv - 1,4 km
Piazza del Duomo - 1,6 km
Duomo di Cosenza - 1,6 km
Nasjonalgalleriet i Cosenza - 1,8 km
Villa del Sole - 1,8 km
Sant'Agostinos kirke - 1,8 km
Piazza XV Marzo - 1,9 km
Convento di San Francesco d'Assisi - 2 km
Rendano teater - 2 km
Den foretrukne flyplassen for Epoca Home er Lamezia Terme (SUF-Lamezia Terme internasjonale flyplass) - 67,4 km
Gjester har tilgang til blant annet hurtiginnsjekking, hurtigutsjekking og bagasjeoppbevaring. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt mot et tillegg. Nyt utsikten fra en terrasse og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert). På dette gjestehuset kan du benytte deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 08.30 til kl. 10.30.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 2.00 per person, per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Avgift for flyplasstransport per voksen: 25 EUR per person
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
