Castello Dal Pozzo Resort Lago Maggiore - Preferred Hotels & Resorts

Porto Valtravaglia, Italia Flagget til Italia

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Restaurant
  • Bar
  • Air condition
  • Flyplass Bergamo (BGY): 113 km
  • Flyplass Milano Malpensa (MXP): 32.8 km

Gjesters vurdering

| 4,5/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

I Oleggio Castello ligger Castello Dal Pozzo Resort Lago Maggiore - Preferred Hotels & Resorts plassert ved vannkanten og kun 5 minutter å kjøre fra både Arona rådhus og Sacro Monte di San Carlo. Dette hotellet med golfmuligheter ligger 18,6 mi (30 km) unna Orta-sjøen og 2,2 mi (3,5 km) unna Arona fergeterminal. Føl deg som hjemme i et av de 46 gjesterommene, som er individuelt dekorert og utstyrt med minibar og smart-TV. Sengen har dundyner og sengetøy av topp kvalitet. Underholdningen er sikret med digital-TV. Rommene har privat bad med designertoalettartikler og bideer. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

La Rocca slott - 2,9 km
Sancarlone-statuen - 2,9 km
Arona rådhus - 3 km
Villa Ponti - 3 km
Arona fergeterminal - 3,1 km
Sacro Monte di San Carlo - 3,1 km
San Graziano kirke - 3,2 km
Spiaggia Libera Rocchetta - 3,3 km
Piazza del Popolo - 3,4 km
Lagoni di Mercurago - 3,9 km
Madonna del Castello-helligdommen - 7 km
Gottard park og museum - 7,4 km
Arona Golf Club - 8,4 km
Ticino dal naturpark - 9,3 km
Il Palazzetto e Poi - 10,2 km

De nærmeste flyplassene er:
Malpensa internasjonale lufthavn (MXP) - 26,7 km
Lugano (LUG-Agno) - 105,1 km

Foretrukket flyplass for Castello Dal Pozzo Resort Lago Maggiore - Preferred Hotels & Resorts er Malpensa internasjonale lufthavn (MXP).

Gjester har tilgang til blant annet et forretningssenter, aviser i lobbyen (inkludert) og renseri-/vaskeritjenester. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt mot et tillegg. Gå ikke glipp av rekreasjonsfasiliteter som et sesongbasert utendørsbasseng og sykkelutleie. Dette hotellet i tudorstil tilbyr også wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og barnepass (mot betaling). Smak på italienske retter på Le Fief, en av dette hotellets 3 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Stedet har en bar/lounge hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink. Dette overnattingsstedet har fått sin offisielle stjernerangering fra the local rating authority. De følgende fasilitetene er stengt om vinteren:
  • Bar/lounge
  • Forretningssenter
  • Spisested(er)
  • Parkeringsområde
  • Svømmebasseng
  • Avgift for flyplasstransport: EUR 105 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 3)
  • Avgift for betjent parkering: 30 EUR per natt
  • Kjæledyravgift: EUR 25 per kjæledyr, per natt
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr
  • Tidlig innsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Avgift for barneseng (babyseng): 35.0 EUR per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Det sesongbaserte bassenget er åpent fra juni til september.
  • Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
  • Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
  • I samsvar med nasjonale/lokale lover kan tilgangen til air conditioning være begrenset til visse tider i perioden fra 15. april til 30. september.
  • Overnattingsstedet tillater bare kjæledyr på bestemte rom og har andre kjæledyrrestriksjoner (gebyrer gjelder, og du finner disse i delen om gebyrer). Gjestene kan forhøre seg om det å ta med kjæledyr, ved å kontakte hotellet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
  • Det er mulig å betale uten kontanter.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart

Laster inn søkeresultater...