Hotel Emilia
Senigallia,
Italia
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Air condition
- Spa
- Flyplass Venezia (VCE): 382 km
- Flyplass Firenze (FLR): 326 km
- Flyplass Bologna (BLQ): 233 km
Om hotellet
I Ancona ligger Hotel Emilia plassert i en regional park og kun 5 minutter å kjøre fra både Mezzavalle-stranden og Torre-stranden. Dette hotellet med spa ligger 1,6 mi (2,6 km) unna Molo-stranden og 1,8 mi (2,8 km) unna Vela-stranden. Føl deg som hjemme i et av de 32 aircondition-avkjølte gjesterommene, som også har minibar og DVD-spiller. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med flatskjerm-TV. Badene har dusj, hårføner, og badekåper. Rommene har safe og aviser (inkludert), og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Mezzavalle-stranden - 1,7 km
Molo-stranden - 2,5 km
Torre-stranden - 2,6 km
Vela-stranden - 2,8 km
Monte Conero - 3,7 km
Spiaggia dei Sassi Bianchi - 4,2 km
Spiaggia dei Forni - 4,8 km
Chiesa di San Francesco - 5,8 km
Camerano-hulene - 6,4 km
Theatre Alle Cave - 7,3 km
Rosenkranskirken - 8,4 km
Sassi Neri-stranden - 8,6 km
Passetto-stranden - 9,5 km
Palaindoor - 9,8 km
San Michele-stranden - 10,1 km
Den foretrukne flyplassen for Hotel Emilia er Ancona (AOI-Falconara) - 26,3 km
Gjester har tilgang til blant annet et forretningssenter, hurtigutsjekking og aviser i lobbyen (inkludert). Gjestene tilbys flyplasstransport og henting på togstasjonen mot et tillegg. Skjem bort deg selv på stedets spa, som tilbyr massasjer. Dette hotellet har dessuten wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og bankettsal. Med den kostnadsfrie bussen er det enkelt å komme seg til stranden. Ta deg et måltid i restauranten eller bli på rommet og benytt deg av dette hotellets romservice (på fastsatte tidspunkter). Besøk en bar/lounge eller en bassengbar og slapp av med din favorittdrink. Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 07.30 til kl. 10.30. Dette overnattingsstedet har fått sin offisielle stjernerangering fra the local rating authority. Overnattingsstedet er stengt mellom 05. november og 31. desember.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 2.00 per person, per natt, opptil 7 netter. Avgiften gjelder ikke for barn under 15 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Kjæledyravgift: EUR 30 per kjæledyr, per natt
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
- Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
- Avgift for barneseng (babyseng): 20.0 EUR per natt
- Avgift for ekstraseng: 30.0 EUR per natt
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
- Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
