Il Pozzo di Santa Zita
Lucca,
Italia
Fasiliteter
- Air condition
- Flyplass Pisa (PSA): 36.4 km
Om hotellet
Il Pozzo di Santa Zita ligger i hjertet av Lucca, like ved både Fillungo-gaten og Palazzo Pfanner. Dette gjestehuset i luksuriøs stil ligger 12,2 mi (19,7 km) unna Det skjeve tårn og 13,9 mi (22,3 km) unna Cisanello sykehus. Føl deg som hjemme i et av de 5 gjesterommene, som er individuelt dekorert og utstyrt med minibar og Flatskjerm-TV. Sengen har memory foam-madrass, dundyner og italienske Frette-laken. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommene har privat bad med dusj, regndusjhode og toalettartikler (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Fillungo-gaten - 0,1 km
Palazzo Pfanner - 0,2 km
Festningsveggene i Luca - 0,2 km
Domus Romana - 0,2 km
San Frediano-basilikaen - 0,2 km
Torre delle Ore - 0,2 km
Piazza dell'Anfiteatro - 0,2 km
Lucca romerske amfiteater - 0,2 km
Museo della Tortura - 0,3 km
Piazza San Michele - 0,3 km
Lucca rådhus - 0,4 km
Guinigi-tårnet - 0,4 km
San Micheles kirke i Foro - 0,4 km
Museo Casa Natale di Giacomo Puccini - 0,5 km
Piazza Napoleone - 0,5 km
De nærmeste flyplassene er:
Pisa (PSA-Galileo Galilei) - 37 km
Peretola flyplass (FLR) - 71,6 km
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 3.50 per person, per natt, opptil 3 netter. Avgiften gjelder ikke for barn under 14 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Avgift for flyplasstransport: EUR 100 per kjøretøy (maks antall passasjerer: 4)
- Kjæledyravgift: EUR 15 per kjæledyr (varierer med lengden på oppholdet)
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Det er nødvendig med bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet.
- Det er mulig å betale uten kontanter.
- Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
