100 Queen's Gate Hotel London Kensington, Curio Collection by Hilton
Kensington,
Storbritannia
Fasiliteter
- Bar
- Treningsrom
- Flyplass London Gatwick (LGW): 59.5 km
- Flyplass London Stansted (STN): 79.6 km
- Flyplass Luton (LTN): 60.8 km
- Flyplass London Heathrow (LHR): 23.2 km
Om hotellet
100 Queen's Gate Hotel London Kensington, Curio Collection by Hilton ligger i hjertet av London og med et opphold her vil du være 10 minutters gange unna Natural History Museum og Imperial College London. Dette hotellet i luksuriøs stil ligger 0,6 mi (1 km) unna Kensington High Street og 0,8 mi (1,2 km) unna Kensington Gardens. Føl deg som hjemme i et av de 228 gjesterommene, som har minibar og Flatskjerm-TV. Rommet har seng med memory foam-madrass. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har privat bad med badekar eller dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Natural History Museum - 0,5 km
Imperial College London - 0,7 km
Victoria and Albert Museum - 0,8 km
Science Museum - 0,9 km
Kensington High Street - 1 km
Kensington Gardens - 1,2 km
Royal Albert Hall - 1,3 km
Hyde Park - 1,4 km
Harrods - 1,5 km
Battersea Park - 1,7 km
Sloane Square - 1,8 km
Kensington Palace - 1,9 km
Stamford Bridge stadion - 2 km
Thames River - 2,1 km
Hyde Park Corner - 2,5 km
De nærmeste flyplassene er:
London (LCY-London City) - 20,3 km
Heathrow flyplass (LHR) - 23,2 km
Gatwick flyplass (LGW) - 63,8 km
London (LTN-Luton) - 56,8 km
Farnborough (FAB) - 59,6 km
Foretrukket flyplass for 100 Queen's Gate Hotel London Kensington, Curio Collection by Hilton er Heathrow flyplass (LHR).
Gjester har tilgang til blant annet aviser i lobbyen (inkludert), renseri-/vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Dette hotellet tilbyr 2 møtelokaler for ulike typer møter og eventer. Du tilbys blant annet et døgnåpent treningssenter og wi-fi (inkludert) og concierge-tjenester. Dette hotellet i viktoriansk stil har dessuten peis i lobbyen og bankettsal. Smak på italienske retter på Cento, en av dette hotellets 2 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (døgnet rundt). Du kan også få noe lett å bite i på kafeen. Koble av med noe godt å drikke i en av stedets 2 barer/lounger. Engelsk frokost serveres fra kl. 07.00 til kl. 10.30 på hverdagene og fra kl. 07.00 til kl. 11.00 i helgene, mot et tillegg.- Pris for engelsk frokost: ca. GBP 20.00 per person
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
- Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
- Kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
- På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).



