Grand Excelsior Hotel Deira
Deira,
De forente arabiske emirater
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Restaurant
- Bar
- Treningsrom
- Spa
- Flyplass Dubai World Central (DWC): 64.3 km
Om hotellet
I hjertet av Dubai ligger Grand Excelsior Hotel Deira. Herfra er det mindre enn fem minutter å kjøre til Dubai Creek og City Centre Deira. Dette hotellet med spa ligger 3 mi (4,8 km) unna Gull souk og 4,7 mi (7,5 km) unna Dubai museum. Føl deg som hjemme i et av de 229 gjesterommene, som er individuelt dekorert og utstyrt med minibar og LCD-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Badene har kombinert dusj/badekar, toalettartikler (inkludert), og bideer. Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Reef kjøpesenter - 1,1 km
Burj Nahar kjøpesenter - 1,3 km
Al Ghurair-senteret - 1,5 km
Fish Roundabout - 1,7 km
Deira klokketårn - 2,4 km
Naif Souq - 2,7 km
Deira Twin Towers kjøpesenter - 2,9 km
City Centre Deira - 3,2 km
Dubai Creek - 3,3 km
Al-Maktoum stadion - 3,3 km
Gull souk - 3,5 km
Krydder-souk - 3,5 km
Elveparken - 3,6 km
Deira kryddermarked - 3,6 km
Hindi Lane - 4,5 km
De nærmeste flyplassene er:
Dubai (DXB - Dubai int.) - 6,9 km
Sharjah (SHJ-Sharjah int.) - 27,7 km
Dubai (DWC – Al Maktoum internasjonale lufthavn) - 67 km
Foretrukket flyplass for Grand Excelsior Hotel Deira er Dubai (DXB - Dubai int.).
Gjester har tilgang til blant annet et døgnåpent forretningssenter, aviser i lobbyen (inkludert) og renseri-/vaskeritjenester. Planlegger du en event i Dubai? Som en av dette hotellet sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 750 kvadratmeter, blant annet konferanserom og møterom. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt, mot et tillegg, og betjent parkering inkludert er tilgjengelig i nærheten. Skjem bort deg selv på stedets spa, som tilbyr massasjer. Liker du fritidsaktiviteter, har du her blant annet tilgang til en nattklubb, et helsestudio og et utendørsbasseng. Dette hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og gavebutikk/kiosk. Du kan spise lunsj eller middag på Terrace, en restaurant som spesialiserer seg på internasjonale retter. Du kan også få deg noe å spise på kafeen, og i tilegg tilbys det romservice (døgnet rundt). Besøk en bar/lounge eller en bassengbar og slapp av med din favorittdrink. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 06.30 til kl. 10.30 mot et tillegg.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Depositum: AED 200 per overnattingsenhet per opphold
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: AED 15.00 per overnattingsenhet, per natt Byen krever en turistskatt som må betales til overnattingsstedet. Avgiften er på AED 15.00 for det første gjesterommet per natt, og øker med AED 15.00 per natt for hvert ytterligere gjesterom.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for frokostbuffé: ca. AED 49 for voksne og AED 25 for barn
- Avgift for flyplasstransport: AED 150 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 4)
- Avgift for ekstraseng: 150.0 AED per natt
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 08.00 og kl. 18.00.
- Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
- Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
- Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.
- Man trenger ikke bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet.
Begrenset parkeringshøyde.


