Son Molí Country House

El Arenal, Spania Flagget til Spania

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Oppvarmet basseng
  • Restaurant
  • Bar
  • Flyplass Mallorca (PMI): 9.5 km

Gjesters vurdering

| 4,6/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Velger du Son Molí Country House i Palma de Mallorca (El Pilarí) som overnattingssted, vil du bare ha 15 minutter å kjøre til Palma-stranden og El Arenal strand. Dette hotellet ligger 10,6 mi (17,1 km) unna Palma de Mallorca havn og 8,8 mi (14,1 km) unna Sankt Maria-katedralen i Palma. Skjem bort deg selv og bo på et av de 22 gjesterommene, som er individuelt dekorert, og som er utstyrt med oppvarmet gulv. Sengen har memory foam-madrass, dundyner og sengetøy i egyptisk bomull. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har safe og skrivebord, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

La Porciuncula kirke - 2,9 km
Hipotels konferansesenter - 3,1 km
Palma-stranden - 3,5 km
El Arenal strand - 3,8 km
El Arenal havn - 4,3 km
Caló de Sant Antoni - 4,5 km
Aqualand El Arenal - 4,6 km
Can Pastilla-stranden - 5,2 km
Platja d'Or - 5,6 km
San Antonio de la Playa Marina - 6 km
Cala Estancia - 6,2 km
Circuito Mallorca - 6,4 km
Es Carnatge - 6,6 km
FAN Mallorca kjøpesenter - 8,1 km
Cala Gamba - 8,8 km

Nærmeste store flyplass er Palma de Mallorca (PMI) - 7,3 km

Gjester har tilgang til blant annet renseri-/vaskeritjenester, en døgnåpen resepsjon og et flerspråklig personale. Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt, mot et tillegg, og ubetjent parkering (inkludert) er tilgjengelig i nærheten. Nyt rekreasjonsfasiliteter som et utendørsbasseng og en utendørs tennisbane. Dette hotellet i middelhavsstil tilbyr også wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og barnepass (mot betaling). Ta deg et måltid i restauranten eller bli på rommet og benytt deg av dette hotellets romservice (på fastsatte tidspunkter). Besøk en bar/lounge eller en bassengbar og slapp av med din favorittdrink. Ferdiglaget frokost er inkludert og serveres daglig fra kl. 08.00 til kl. 10.30. Dette overnattingsstedet er stengt fra 5. november 2025 til 11. mars 2026 (datoene kan bli endret).

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift som skal betales til overnattingsstedet. Avgiften reduseres med 50 % etter den 8. natten, og barn under 16 år er unntatt avgiften. Andre unntak og reduksjoner kan finne sted. For mer informasjon, ta kontakt med overnattingsstedet ved hjelp av opplysningene i bekreftelsen du mottar etter bestilling.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 30. april: EUR 0.83 per person, per natt i opptil 9 netter og deretter EUR 0.41. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 16 år.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. mai til den 31. oktober: EUR 3.30 per person, per natt i opptil 9 netter og deretter EUR 1.65. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 16 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Avgift for flyplasstransport: EUR 158 per kjøretøy (tur-retur, maks antall passasjerer: 3)
  • Kjæledyravgift: EUR 240 per kjæledyr, per opphold (maks. EUR 240 per opphold)
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr
  • Avgift for ekstraseng: 165.0 EUR per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
  • Overnattingsstedet tillater bare kjæledyr på bestemte rom og har andre kjæledyrrestriksjoner (gebyrer gjelder, og du finner disse i delen om gebyrer). Gjestene kan forhøre seg om det å ta med kjæledyr, ved å kontakte hotellet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
  • Det er mulig å betale uten kontanter.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
Vær oppmerksom på at i Magalluf, El Arenal, Playa de Palma på Mallorca og Sant Antoni på Ibiza er det en restriksjon for All Inclusive. Maksimalt antall alkoholholdige drikker per person er begrenset til seks per dag som kan serveres, og disse drinkene vil kun bli gitt til lunsj og middag (3 hver)

Kart

Laster inn søkeresultater...