Rixos Premium Saadiyat Island

Abu Dhabi, De forente arabiske emirater Flagget til De forente arabiske emirater

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Barnebasseng
  • Restaurant
  • Bar
  • Treningsrom
  • Spa
  • Barneklubb
  • Flyplass Dubai (DXB): 153 km
  • Flyplass Abu Dhabi (AUH): 35.5 km
  • Flyplass Dubai World Central (DWC): 106 km

Gjesters vurdering

| 4,7/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Når du har Rixos Premium Saadiyat Island i Abu Dhabi som overnattingssted, bor du i den historiske bydelen, kun 10 minutter å kjøre fra Louvre Abu Dhabi og Abu Dhabi corniche. Dette resort-overnattingsstedet med alt inkludert ligger 14,1 mi (22,7 km) unna Ferrari World og 14,7 mi (23,7 km) unna Yas Marina Circuit. Føl deg som hjemme i et av de 378 gjesterommene, som er individuelt innredet og utstyrt med kjøleskap og LCD-TV. Sengen har sengetøy av topp kvalitet og samtlige rom har en dobbeltsovesofa. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Rommene har privat bad med dype avslapningsbadekar og toalettartikler (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Kai-stranden - 0,7 km
Manarat Al Saadiyat - 2,2 km
UAE Pavilion - 2,3 km
Saadiyat Beach golfklubb - 2,7 km
Soul Beach - 3,2 km
Abrahamic Family House - 3,8 km
TeamLab Phenomena - 4,1 km
Nye kulturhus i Abu Dhabi - 4,6 km
Louvre Abu Dhabi - 4,7 km
Teppemarkedet - 7,3 km
Iranske souq - 7,4 km
Frukt- og grønnsaksmarked - 7,6 km
Grønnsaksmarkedet - 7,8 km
Zayed havn - 7,9 km
Fiskemarkedet - 8,1 km

Den foretrukne flyplassen for Rixos Premium Saadiyat Island er Abu Dhabi (AUH - Abu Dhabi int.) - 35 km

Gjester har tilgang til blant annet et forretningssenter, limousin-/privatbiltjenester og aviser i lobbyen (inkludert). Gjestene tilbys flyplasstransport døgnet rundt, mot et tillegg, og betjent parkering inkludert er tilgjengelig i nærheten. Slapp av på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer, kroppsbehandlinger, og ansiktsbehandlinger. Etter et bad i et av stedets 3 utendørsbassenger kan du slappe av på den private stranden. Dette resort-overnattingsstedet har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og barnepass (mot betaling). Smak på internasjonale retter på Turquoise, en av dette overnattingsstedets 6 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (døgnet rundt). Du kan også få noe lett å bite i på 2 kafeer. Mingle med andre gjester - her tilbys alle gjester mottakelse (inkludert) daglig. Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen.
  • Avgift for flyplasstransport per voksen: 350 AED (én vei)
  • Tidlig innsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 07.00 og kl. 19.00.
  • Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
  • Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
  • Det er mulig å betale uten kontanter.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart

Laster inn søkeresultater...