Maistrali Hotel Zante
Tsilivi,
Hellas
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Restaurant
- Treningsrom
- Flyplass Zakinthos (ZTH): 12.7 km
Om hotellet
Har du Maistrali Hotel Zante i Zakynthos som overnattingssted, er du ved sjøen og kun 1 minutters gange fra Det joniske hav og 8 minutter unna Amboula-stranden til fots. Dette hotellet med familievennlig profil ligger 4,6 mi (7,5 km) unna Alykanas-stranden og 9,6 mi (15,5 km) unna Laganás strand. Føl deg som hjemme i et av de 55 gjesterommene, som er individuelt dekorert og utstyrt med kjøleskap og LCD-TV. Rommene har egen balkong eller terrasse. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Det joniske hav - 0,1 km
Amboula-stranden - 0,6 km
Tsilivi badeland - 1,9 km
Gaidaros-stranden - 2,1 km
Dermatousa kloster - 2,3 km
Tsilivi Beach - 3 km
Kavos Pasou - 3,3 km
Panagia Psarou - 3,4 km
Psarou-stranden - 3,4 km
Amoudi-stranden - 5,2 km
Callinico vingård - 5,8 km
Alykanas-stranden - 7,5 km
Solomos og Kalvos museum - 7,7 km
Fantasy minigolf - 7,7 km
Akrotiri-stranden - 8,1 km
De nærmeste flyplassene er:
Zakynthos (ZTH-Zakynthos internasjonale flyplass) - 13,2 km
Argostolion (EFL - Kefalonia int.) - 124,6 km
Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter i Zakynthos pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 3.00 per overnattingsenhet, per natt
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 10.00 per overnattingsenhet, per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for frokostbuffé: ca. EUR 5 per person
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Ett barn som er 2 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
- Det er mulig å betale uten kontanter.

