Hyatt Place Dubai Wasl District

Deira, De forente arabiske emirater Flagget til De forente arabiske emirater

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Barnebasseng
  • Restaurant
  • Bar
  • Treningsrom
  • Flyplass Dubai World Central (DWC): 65.3 km
  • Flyplass Dubai (DXB): 18.0 km (34 mins)

Gjesters vurdering

| 4,4/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Med sin beliggenhet i Dubai (Deira) er Hyatt Place Dubai Wasl District mindre enn en 5 minutters kjøretur fra Krydder-souk og Gull souk. Dette hotellet ligger 2,4 mi (3,9 km) unna City Centre Deira og 3,7 mi (5,9 km) unna Al Seef. Føl deg som hjemme i et av de 204 aircondition-avkjølte gjesterommene, som også har iPod-dokkingstasjon og minibar. Sengen har overmadrass og sengetøy av topp kvalitet. Underholdningen er sikret med en flatskjerm-TV med kabel-TV, og wi-fi (inkludert) sørger for at du kan holde deg oppdatert. Badene har badekar eller dusj, designertoalettartikler, og bideer. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Fish Roundabout - 0,3 km
Al Ghurair-senteret - 0,4 km
Burj Nahar kjøpesenter - 0,5 km
Reef kjøpesenter - 0,9 km
Deira Twin Towers kjøpesenter - 1,4 km
Naif Souq - 1,4 km
Gull souk - 2,1 km
Krydder-souk - 2,2 km
Deira kryddermarked - 2,3 km
Deira klokketårn - 2,4 km
Dubai Creek - 3,1 km
Tekstil-souk - 3,2 km
Hindi Lane - 3,2 km
Den store moskee - 3,2 km
Sheikh Saeed Al Maktoums hus - 3,3 km

De nærmeste flyplassene er:
Dubai (DXB - Dubai int.) - 7,4 km
Sharjah (SHJ-Sharjah int.) - 29 km
Dubai (DWC – Al Maktoum internasjonale lufthavn) - 68,3 km

Gjester har tilgang til blant annet et døgnåpent forretningssenter, aviser i lobbyen (inkludert) og renseri-/vaskeritjenester. Gjestene tilbys betjent parkering inkludert på stedet. Gå ikke glipp av rekreasjonsfasiliteter som et utendørsbasseng og et døgnåpent treningssenter. Dette hotellet tilbyr også wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og gavebutikk/kiosk. Ta deg et måltid på 24/7 Gallery Market eller noe lett å bite i på kafeen. På dette hotellet tilbys det også romservice (på fastsatte tidspunkter). Besøk en bar/lounge eller en bassengbar og slapp av med din favorittdrink.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: AED 15.00 per overnattingsenhet, per natt
  • Byen krever en turistskatt som må betales til overnattingsstedet. Avgiften er på AED 15.00 for det første gjesterommet per natt, og øker med AED 15.00 per natt for hvert ytterligere gjesterom.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 08.00 og kl. 20.00.
  • Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
  • Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet.
  • Det er mulig å betale uten kontanter; gjestene kan låse opp rommet med mobilnøkkel.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart

Laster inn søkeresultater...