Bajamar Beach Hotel

Terracina, Italia Flagget til Italia

Fasiliteter

  • Flyplass Roma Fiumicino (FCO): 179 km

Gjesters vurdering

| 3,9/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Dersom du velger Bajamar Beach Hotel i Formia (Gianola) som ditt overnattingssted, vil du bare ha 5 minutter å kjøre til både Antonio De Curtis-parken og Gianola park. Dette hotellet ved stranden ligger 1,6 mi (2,6 km) unna Monte di Scauri nasjonalskog og 1,6 mi (2,6 km) unna Gianola-parken og Monte di Scauri – Informasjonspunkt. Føl deg som hjemme i et av de 79 gjesterommene. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Badene har dusj og hårføner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Antonio De Curtis-parken - 0,5 km
Gianola park - 2,2 km
Gianola-parken og Monte di Scauri – Informasjonspunkt - 2,2 km
Porticciolo Romano-stranden - 2,7 km
Monte di Scauri nasjonalskog - 3,1 km
Spiaggia di Scauri - 4,9 km
Sassolini strand - 5,1 km
Formia havnen - 5,6 km
Spiaggia di Vindicio - 7 km
Maremoto Windsurf Center - 7,6 km
Marina di Minturno-stranden - 8,1 km
Minturno rådhus - 9,1 km
Arkeologisk område i Minturnae - 11,4 km
Ponte Real Ferdinando Il di Borbone - 11,5 km
Riviera di Ulisse regionale park - 13,1 km

Gjester har tilgang til blant annet en døgnåpen resepsjon og heis. Ta deg et måltid i restauranten eller noe lett å bite i på kafeen på dette hotellet. Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Frokostbuffé er inkludert og serveres daglig fra kl. 08.00 til kl. 10.00.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 1.00 per person, per natt

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Avgift for sen innsjekking: 50 EUR for innsjekking mellom kl. 20.00 og kl. 10.00

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Alle gjester, inkludert barn, må være til stede ved innsjekking og vise frem pass eller offentlig utstedt legitimasjon med bilde.
  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 5000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Ett barn som er 2 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).

Kart

Laster inn søkeresultater...