Casa Blue Beach Resort
Marsa Alam,
Egypt
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Barnebasseng
- Restaurant
- Bar
- Treningsrom
- Avstånd strand: 5 m
- Avstand sentrum: 20 m
- Flyplass Hurghada (HRG): 232 km
- Bad/strand (korteste avstand): 5 m
- Sentrum: 20 m
- Minimarked: 5 m
- Shopping: 20 m
- Hotellpersonalet bærer bagasjen
- Adresse: Magic Tulip Beach Resort, Abu Dabab, Marsa Alam
- Bar
- Bygget: 2005
- Barnebasseng
- Treningsrom
- Heis
- Utendørsbasseng
- Telefon: 002 0102 990 6216 / 17 / 18
- Lekeplass
- Restaurant
- WiFi
Om hotellet
På dag- og kveldstid arrangeres livlig underholdning og spennende aktiviteter som blant annet show og levende musikk. Du kan også danse natten lang i hotellets egen nattklubb!
Lang strand nær snorklingsrev
Et par skritt fra hotellet strekker den langgrunne sandstranden seg ut, perfekt for avslappende dager på stranden. Nærmest stranden er en meterdyp lagune som ligner et naturlig saltvannsbasseng. Har du lyst til å utforske livet under havoverflaten? Du kan benytte den lange trebryggen for å komme deg ut til revet, der du kan snorkle blant fantastiske korallrev med et levende marint liv.
Basseng for alle
Bassengområdet rundt det store bassenget er det et yrende liv med aktiviteter på dagtid. Det finnes også et mindre basseng med roligere atmosfære som er oppvarmet om vinteren. Som gjest på Casa Blue Beach Resort har du også tilgang til badelandet på nabohotellet.
Restauranter og fornøyelser under samme tak
Oppholdet ditt på Casa Blue Beach Resort inkluderer All Inclusive slik at du kan tenke på andre ting enn å planlegge måltider. Hotellet har både bufférestaurant og à la carte-restaurant med blant annet japanske og italienske retter. I den japanske restauranten er det show cooking-stasjoner der du kan se kokkene tilbereder maten foran deg.
