Le Monaco Hôtel & Thalasso
Sousse,
Tunisia
Fasiliteter
- Treningsrom
- Flyplass Monastir (MIR): 17.5 km
Om hotellet
Velger du Le Monaco Hôtel & Thalasso i Sousse, bor du i hjertet av byen samtidig som du er 1 minutter med bil unna Sousse strand og 5 minutter fra Sousse Ribat (festning). Dette bed & breakfast-hotellet ved stranden ligger 2,7 mi (4,4 km) unna Den store moskeen og 2,8 mi (4,5 km) unna Kasbah i Sousse. Føl deg som hjemme på et av de 56 gjesterommene, som har air conditioning, og som har et tekjøkken med kjøleskap og mikrobølgeovn. Rommene har egen balkong eller terrasse. Underholdningen er sikret med en flatskjerm-TV med parabol-TV, og wi-fi (inkludert) sørger for at du kan holde deg oppdatert. Rommene har privat bad med dype avslapningsbadekar og toalettartikler (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Sousse strand - 0,2 km
Sousse Corniche - 1,1 km
Boujaffar-stranden - 1,1 km
Casino Veneziano - 1,7 km
Zaouia Zakkak - 2,8 km
Sousse Ribat (festning) - 2,9 km
Soula Shopping Centre - 2,9 km
Souq er-Ribba - 2,9 km
Museum Dar Essid - 3 km
Store moské - 3 km
El Kobba-museet - 3,1 km
Sousse olympiske stadion - 3,1 km
Sofra-sisternen - 3,2 km
Medinat Alzahra-parken - 3,2 km
Sousse arkeologiske museum - 3,2 km
De nærmeste flyplassene er:
Monastir (MIR-Habib Bourguiba internasjonale flyplass) - 21,8 km
Enfidha (NBE) - 41,2 km
Foretrukket flyplass for Le Monaco Hôtel & Thalasso er Monastir (MIR-Habib Bourguiba internasjonale flyplass).
Gjester har tilgang til blant annet aviser i lobbyen (inkludert), renseri-/vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Gå ikke glipp av de mange rekreasjonsfasilitetene, som blant annet et utendørsbasseng, et innendørsbasseng og et treningssenter. Dette bed & breakfast-hotellet tilbyr også wi-fi (inkludert), frisørsalong og tur-/billettassistanse. Ta deg noe å spise i en av dette bed & breakfast-hotellets 3 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Stedet har en bar/lounge hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter i Sousse pålegger en avgift. Fritak eller reduksjoner kan gjelde. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 0.30 per overnattingsenhet, per opphold
- Turistavgift: EUR 1.19 per person per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
