Ascott Marunouchi Tokyo

Tokyo, Japan Flagget til Japan

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Restaurant
  • Treningsrom
  • Flyplass Tokyo (HND): 19.0 km

Gjesters vurdering

| 4,4/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Har du Ascott Marunouchi Tokyo som ditt overnattingssted i Tokyo vil du bo sentralt, kun 5 minutter å kjøre fra Det keiserlige palass i Tokyo og Tokyo Dome. Dette hotellet i luksuriøs stil ligger 2,5 mi (4 km) unna Tokyo Tower og 3,1 mi (4,9 km) unna Sensoji-tempelet. Føl deg som hjemme i et av de 130 gjesterommene, som har mikrobølgeovn og Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med digital-TV. Rommene har privat bad med badekar eller dusj, toalettartikler (inkludert) og bideer. Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Det keiserlige palassets østlige hager - 0,2 km
Det keiserlige palass i Tokyo - 1 km
Tokyo internasjonale forum - 1,3 km
Akihabara elektriske by - 1,6 km
Hibiya-parken - 1,6 km
Nippon Budokan - 1,7 km
Chidorigafuchi-parken - 1,9 km
Matsuya Ginza - 2,3 km
Ginza Six - 2,4 km
Suitengu-helligdommen - 2,4 km
LaQua Tokyo Dome City - 2,5 km
Kabuki-za-teatret - 2,5 km
Universitetet i Tokyo - 2,6 km
Tokyo Dome - 2,7 km
Tsukiji ytre marked - 2,8 km

De nærmeste flyplassene er:
Tokyo (HND-Haneda) - 23,1 km
Tokyo (NRT - Narita int.) - 67,8 km

Foretrukket flyplass for Ascott Marunouchi Tokyo er Tokyo (NRT - Narita int.).

Gjester har tilgang til blant annet et døgnåpent forretningssenter, aviser i lobbyen (inkludert) og renseri-/vaskeritjenester. Gjestene tilbys ubetjent parkering (mot et tillegg) på stedet. Gå ikke glipp av rekreasjonsfasiliteter som et innendørsbasseng og et treningssenter. Dette hotellet har i tillegg wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og bankettsal. Kom og spis lunsj på Triple One, en restaurant som spesialiserer seg på kinesiske retter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Komplett frokost tilbys daglig fra kl. 06.30 til kl. 10.30 mot et tillegg.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • En turistskatt kan måtte betales på overnattingsstedet. Turistskatten er på JPY 100–10.000 per person, per natt, avhengig av romprisen. Merk at ytterligere unntak kan gjelde. For å få mer informasjon kan du ta kontakt med overnattingsstedet ved hjelp av opplysningene i bekreftelsen du mottar etter bestilling.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for komplett frokost: ca. JPY 4500 per person
  • Pris for selvbetjent parkering: 3300 JPY per dag
  • Tidlig innsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Avgift for ekstraseng: 12320.0 JPY per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Ett barn som er 6 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
  • Det japanske helse-, arbeids- og velferdsdepartementet krever at alle internasjonale besøkende fremlegger passnummer og bevis på statsborgerskap når de registrerer seg på overnattingssteder (gjestgiveri, hotell, motell osv.). I tillegg er eierne av slike steder pålagt å ta kopi av pass for registrering av alle gjester og beholde en kopi i sine arkiver.
  • Begrenset parkeringshøyde.

  • Overnattingsstedet blir profesjonelt rengjort.
  • Vær oppmerksom på at enkelte overnattingssteder ikke tillater at gjester med tatoveringer bruker det offentlige badet.
  • På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).

Kart

Laster inn søkeresultater...