Hotel Monterey La Soeur Ginza

Tokyo, Japan Flagget til Japan

Fasiliteter

  • Flyplass Tokyo Narita (NRT): 68.4 km
  • Flyplass Tokyo (HND): 17.0 km

Gjesters vurdering

| 4/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Har du Hotel Monterey La Soeur Ginza som ditt overnattingssted i Tokyo vil du bo sentralt, kun 5 minutter å kjøre fra Det keiserlige palass i Tokyo og Tokyo Tower. Dette hotellet ligger 0,6 mi (0,9 km) unna Tokyo internasjonale forum og 3 mi (4,9 km) unna Tokyobukta. Føl deg som hjemme i et av de 141 gjesterommene, som har kjøleskap og Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med inkludert kablet og trådløst internett, og underholdningen er sikret med digital-TV. Rommene har privat bad med kombinert dusj/badekar, toalettartikler (inkludert) og bideer. Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Kabuki-za-teatret - 0,5 km
Ginza Six - 0,8 km
Matsuya Ginza - 0,8 km
Tokyo internasjonale forum - 0,9 km
Tsukiji ytre marked - 1 km
Tokyo Midtown Hibiya - 1,1 km
Hibiya-parken - 1,1 km
Hamarikyu-hagen - 1,5 km
Det keiserlige palass i Tokyo - 1,7 km
Det keiserlige palassets østlige hager - 2 km
Suitengu-helligdommen - 2,2 km
Akihabara elektriske by - 2,9 km
Chidorigafuchi-parken - 3 km
Tokyo Tower - 3,2 km
Shiba-parken - 3,3 km

De nærmeste flyplassene er:
Tokyo (HND-Haneda) - 19,7 km
Tokyo (NRT - Narita int.) - 69,1 km

Foretrukket flyplass for Hotel Monterey La Soeur Ginza er Tokyo (NRT - Narita int.).

Gjester har tilgang til blant annet kablet internettilgang (inkludert), renseri-/vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Gjestene tilbys ubetjent parkering (mot et tillegg) på stedet. Dette hotellet er et røykfritt overnattingssted som ble bygget i 2000. Som gjest på Hotel Monterey La Soeur Ginza kan du spise et bedre måltid på San Michele. Engelsk frokost tilbys daglig fra kl. 07.00 til kl. 09.30 mot et tillegg.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • En turistskatt kan måtte betales på overnattingsstedet. Turistskatten er på JPY 100–10.000 per person, per natt, avhengig av romprisen. Merk at ytterligere unntak kan gjelde. For å få mer informasjon kan du ta kontakt med overnattingsstedet ved hjelp av opplysningene i bekreftelsen du mottar etter bestilling.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for engelsk frokost: ca. JPY 3520 per person
  • Pris for selvbetjent parkering: 2000 JPY per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Det japanske helse-, arbeids- og velferdsdepartementet krever at alle internasjonale besøkende fremlegger passnummer og bevis på statsborgerskap når de registrerer seg på overnattingssteder (gjestgiveri, hotell, motell osv.). I tillegg er eierne av slike steder pålagt å ta kopi av pass for registrering av alle gjester og beholde en kopi i sine arkiver.
  • Begrenset parkeringshøyde.

  • Det er mulig å betale uten kontanter.

Kart

Laster inn søkeresultater...