The Abu Dhabi Edition

Abu Dhabi, De forente arabiske emirater Flagget til De forente arabiske emirater

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Restaurant
  • Bar
  • Treningsrom
  • Spa
  • Flyplass Dubai (DXB): 166 km (1 hour 58 mins)
  • Flyplass Dubai World Central (DWC): 120 km

Gjesters vurdering

| 4,6/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Velger du The Abu Dhabi Edition i Abu Dhabi (Baţīn) som overnattingssted vil du bare ha 5 minutter å kjøre til både Abu Dhabi corniche og Etihad Towers. Dette hotellet i luksuriøs stil ligger 5 mi (8,1 km) unna Abu Dhabi kjøpesenter og 8,8 mi (14,1 km) unna Abu Dhabi nasjonale utstillingssenter. Føl deg som hjemme i et av de 198 gjesterommene, som har kjøleskap og LCD-TV. Du kan holde deg oppdatert med inkludert kablet og trådløst internett, og underholdningen er sikret med parabol-TV. Badene har separat badekar og dusj, designertoalettartikler, og bideer. Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Etihad Towers - 2,5 km
Al Khubeirah-hagen - 2,6 km
Abu Dhabi corniche - 2,7 km
Observasjonsplattform ved 300 - 2,7 km
Corniche-stranden - 3 km
Emirates Palace - 3,2 km
Fun City - 3,5 km
Khalidiyah kjøpesenter - 3,5 km
Abu Dhabi International Marine sportsklubb - 3,9 km
Marina Mall - 4 km
Al Bateen-palasset - 4,5 km
Shaikh Khalifa medisinske by - 4,6 km
Heritage Village (friluftsmuseum) - 4,6 km
Qasr Al Watan - 4,7 km
Qasr al-Hosn senter - 4,8 km

Nærmeste store flyplass er Abu Dhabi (AUH - Abu Dhabi int.) - 35,1 km

Gjester har tilgang til blant annet et forretningssenter, hurtigutsjekking og aviser i lobbyen (inkludert). Planlegger du en event i Abu Dhabi? Som en av dette hotellet sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 867 kvadratmeter, blant annet konferansesenter og 5 møterom. Gjestene tilbys betjent parkering inkludert på stedet. Skjem bort deg selv på stedets spa, hvor du kan nyte massasjer, kroppsbehandlinger og ansiktsbehandlinger. Her har du tilgang til blant annet 2 utendørsbassenger, et dampbad og et døgnåpent treningssenter. Dette hotellet tilbyr også wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og gavebutikk/kiosk. Smak på internasjonale retter på Market at EDITION, en av dette hotellets 3 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (døgnet rundt). Du kan også få noe lett å bite i på kafeen. Stedet har en bassengbar samt 2 barer/lounger hvor du kan koble av med noe godt å drikke.
  • Avgift for ekstraseng: 150.0 AED per natt

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 09.00 og kl. 19.00.
  • Massasjetjenester og spabehandlinger må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
  • Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.

Kart

Laster inn søkeresultater...