Saga Hotel Oslo, WorldHotels Crafted

Oslo, Norge Flagget til Norge

Fasiliteter

  • Restaurant
  • Bar
  • Air condition
  • Treningsrom
  • Flyplass Gardermoen (OSL): 55.1 km
  • Flyplass Torp (TRF): 116 km
  • Helsestudio
  • Heis
  • Restaurant
  • Spa
  • WiFi
  • Parkering
  • Air Condition
  • Bar

Gjesters vurdering

| 4,5/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Saga Hotel Oslo, WorldHotels Crafted, er et stilfullt boutiquehotell som ligger i hjertet av Oslos livlige Frogner-distrikt. Hotellet blander moderne skandinavisk design med historisk sjarm, og tilbyr en innbydende atmosfære for både fritids- og forretningsreisende. Gjestene er bare en kort spasertur fra Det kongelige slott, trendy butikker og livlige restauranter, noe som gjør det til et ideelt utgangspunkt for å utforske byen.

Hotellet har et variert utvalg av gjennomtenkte rom, fra koselige enkeltrom til romslige suiter. Hvert rom er utstyrt med komfortable senger, flatskjerm-TV, gratis Wi-Fi og et stilrent bad med førsteklasses toalettartikler. Store vinduer gir rikelig med naturlig lys, og mange rom tilbyr utsikt over de sjarmerende nabolagsgatene.

Start dagen din med en deilig frokostbuffé servert i det lyse og luftige spiserommet, med ferske lokale ingredienser og et utvalg av varme og kalde retter. Hotellets innbydende lounge er perfekt for å slappe av etter en dag med sightseeing eller møter, og tilbyr et rolig rom for å slappe av med en bok eller ta igjen med venner.

Saga Hotel Oslo tilbyr også praktiske fasiliteter som en døgnåpen resepsjon, bagasjeoppbevaring og vaskeritjenester. Med sin sentrale beliggenhet, oppmerksomme personale og unike design, sikrer hotellet et minneverdig opphold for hver gjest som besøker Norges hovedstad.

Kart

Laster inn søkeresultater...