Leonardo Hotel Zurich Airport

Zürich, Sveits Flagget til Sveits

Fasiliteter

  • Bar
  • Treningsrom
  • Flyplass Zurich (ZRH): 2.0 km

Gjesters vurdering

| 4,3/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Når du har Leonardo Hotel Zurich Airport i Kloten som overnattingssted, bor du i forretningsområdet, kun 15 minutter å kjøre fra Hallenstadion og Letzigrund stadion. Dette hotellet ligger 7,9 mi (12,8 km) unna Zoo Zürich og 11,3 mi (18,1 km) unna Lindt & Sprüngli sjokoladefabrikk. Føl deg som hjemme i et av de 116 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har minibar og Flatskjerm-TV. Underholdningen er sikret med parabol-TV. Rommene har privat bad med dusj, regndusjhode og toalettartikler (inkludert). Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Circus Salto Natale - 0,9 km
Zürich tau- og eventyrpark - 1,2 km
Hallen und Freibad Kloten - 1,3 km
Hallenstadion - 6,1 km
Kart-Bahn Zürich Rümlang - 6,3 km
Zürich utstillingssenter - 6,3 km
Halle 622 - 6,5 km
MFO-Park - 6,6 km
Museum of Anthropology - 7,9 km
Universitetet i Zürich - 8,2 km
Glatt kjøpesenter - 8,4 km
Katzensee - 9,2 km
Rigiblick kabelbane - 9,5 km
Flussbad Oberer Letten - 9,6 km
ETH Zürich - 10,2 km

Nærmeste store flyplass er Zürich flyplass (ZRH) - 1,7 km

Gjester har tilgang til blant annet et døgnåpent forretningssenter, aviser i lobbyen (inkludert) og renseri-/vaskeritjenester. Dette hotellet tilbyr 2 møtelokaler for ulike typer møter og eventer. Gjestene tilbys ubetjent parkering (mot et tillegg) på stedet. Du tilbys blant annet et treningssenter og wi-fi (inkludert) og bankettsal. Dette hotellet har i tillegg salgsautomat og sykkeloppbevaring. På dette hotellet kan du benytte deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 06.00 til kl. 10.30 mot et tillegg. Hotelstars Union tildeler offisielle stjernerangeringer for overnattingssteder i Sveits. Dette overnattingsstedet er blitt rangert som følger: 4 stars.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: CHF 3.50 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for frokostbuffé: ca. CHF 27 per person
  • Pris for selvbetjent parkering: 25 CHF per dag
  • Kjæledyravgift: CHF 20 per kjæledyr, per dag
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Det er mulig å betale uten kontanter.
  • På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).

Kart

Laster inn søkeresultater...