Apartamentos Los Arcos

Es Canar, Spania Flagget til Spania

Fasiliteter

  • Svømmebasseng
  • Flyplass Ibiza (IBZ): 25.3 km

Gjesters vurdering

| 4,6/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Har du Apartamentos Los Arcos i Santa Eulalia del Río som overnattingssted, er du nær stranden og kun 3 minutters gange fra Cala Pada-stranden og 10 minutter unna Playa de S'Argamassa til fots. Dette leilighetshotellet ligger 11,4 mi (18,4 km) unna Ibiza havn og 14,3 mi (23 km) unna Bossa-stranden. Føl deg som hjemme på et av de 18 gjesterommene, som har air conditioning, og som har et tekjøkken med kjøleskap og komfyrtopp. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med flatskjerm-TV. Rommene har safe og skrivebord, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Cala Pada-stranden - 0,3 km
Playa de S'Argamassa - 0,8 km
Cala Martina - 1,2 km
Es Niu Blau - 1,4 km
Punta Arabí hippiemarked - 2 km
Punta Arabi - 2,2 km
Palacio de Congresos de Ibiza - 2,6 km
Marina Santa Eulalia - 2,7 km
Santa Eulàlia-stranden - 3,1 km
Cala Nova - 3,2 km
Etnologisk museum - 3,4 km
Playa del Rio - 3,5 km
Puig de Missa - 3,5 km
Museo Barrau - 3,6 km
Las Dalias hippiemarked - 4,3 km

Nærmeste store flyplass er Ibiza (IBZ) - 25,4 km

Resepsjonen er kun bemannet i et begrenset antall timer. Dra nytte av blant annet et sesongbasert utendørsbasseng eller nyt utsikten fra en terrasse og en hage. Dette leilighetshotellet tilbyr også wi-fi (inkludert), tur-/billettassistanse og piknikområde.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift som skal betales til overnattingsstedet. Avgiften reduseres med 50 % etter den 8. natten, og barn under 16 år er unntatt avgiften. Andre unntak og reduksjoner kan finne sted. For mer informasjon, ta kontakt med overnattingsstedet ved hjelp av opplysningene i bekreftelsen du mottar etter bestilling.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 30. april: EUR 0.55 per person, per natt i opptil 9 netter og deretter EUR 0.28. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 16 år.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. mai til den 31. oktober: EUR 2.20 per person, per natt i opptil 9 netter og deretter EUR 1.10. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 16 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
  • Det sesongbaserte bassenget er åpent fra april til oktober.
  • Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
  • Overnattingsstedet blir profesjonelt rengjort.

Kart

Laster inn søkeresultater...