Ckiathi
Troulos,
Hellas
Fasiliteter
- Flyplass Athen (ATH): 425 km
- Flyplass Skiathos (JSI): 9.1 km
Om hotellet
Når du har denne ferieboligen i Skiathos som overnattingssted, bor du nær stranden, kun 15 minutter å kjøre fra Skianthos havn og Koukounaries-stranden. Denne ferieboligen ligger 0,2 mi (0,3 km) unna Paraskevi-stranden og 1,1 mi (1,8 km) unna Vromolimnos. Føl deg som hjemme i denne ferieboligen, som er utstyrt med airconditioning og et tekjøkken med kjøleskap og komfyrtopp. Det finnes en privat møblert balkong eller terrasse. Underholdningen er sikret med en smart-TV med digital-TV, og wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Bekvemmelighetene omfatter separat sitteområde og mikrobølgeovn, og rengjøring tilbys daglig. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Paraskevi-stranden - 0,3 km
Vromolimnos - 1,8 km
Marathiá strand - 3,2 km
Evangelistrias-klosteret - 3,4 km
Moni Panagias Kounistras - 3,4 km
Koukounaries-stranden - 3,6 km
Achladies-stranden - 3,8 km
Vassiliasstranden - 4,3 km
Mystique strand - 4,9 km
Megali Ammos-stranden - 5,2 km
Agia Eleni strand - 5,8 km
Big Banana Beach - 6,1 km
Papadiamanti museum - 6,3 km
Paralía Ánkistro - 6,5 km
Hidden Beach - 6,6 km
Nærmeste store flyplass er Skiathos (JSI-Skiathos nasjonale flyplass) - 8,5 km
Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Nyt utsikten fra en hage og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert).Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter i Skiathos pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 0.50 per overnattingsenhet, per natt
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 2.00 per overnattingsenhet, per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Gjestene kan forhøre seg om å ta med kjæledyr ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
