Le Mas de Jossyl
Aix-en-Provence,
Frankrike
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Flyplass Marseille (MRS): 62.7 km
Om hotellet
Dersom du velger Le Mas de Jossyl i La Roque d'Antheron som overnattingssted, bor du nær golfbanen og dessuten kun 15 minutter unna Luberon regionalpark og Grimmland med bil. Dette hotellet med golfmuligheter ligger 1,5 mi (2,4 km) unna Silvacane klosterkirke og 1,8 mi (2,9 km) unna Labyrinthes Géants-parken. Føl deg som hjemme i et av de 28 gjesterommene, som også har kjøleskap og minibar. Underholdningen er sikret med en 74-centimeters flatskjerm-TV med parabol-TV, og wi-fi (inkludert) gjør at du kan holde deg oppdatert. Rommet har telefon, samt safe og skrivebord. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Grimmland - 2,3 km
Silvacane klosterkirke - 2,5 km
Luberon regionalpark - 2,5 km
Labyrinthes Géants-parken - 2,8 km
Kurvflettings-museet - 8,5 km
Olivenolje mølle - Bastide du Laval - 10,8 km
Golf de Pont-Royal - 12,5 km
Domaine La Cavale - 13,2 km
Oppidum des Cauvins - 13,3 km
Lourmarin-slottet - 14,5 km
Te i Blekkhuset - 14,8 km
Albert Camus Grav - 14,8 km
Château La Coste - 16,6 km
Alpilles regionale naturpark - 16,7 km
Musée Extraordinaire - 17,2 km
De nærmeste flyplassene er:
Marseille - Provence flyplass (MRS) - 68,4 km
Avignon (AVN-Caumont) - 48,3 km
Foretrukket flyplass for Le Mas de Jossyl er Marseille - Provence flyplass (MRS).
Gjester har tilgang til blant annet en PC-stasjon, et flerspråklig personale og bagasjeoppbevaring. Dette hotellet tilbyr 2 møtelokaler for ulike typer møter og eventer. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Dra nytte av blant annet et utendørsbasseng eller nyt utsikten fra en terrasse og en hage. Dette hotellet har dessuten wi-fi (inkludert) og concierge-tjenester. Som gjest på Le Mas de Jossyl kan du spise et bedre måltid på Le Mas de Jossyl. Rund av dagen med noe å drikke i baren/loungen. Frokostbuffé serveres fra kl. 07.00 til kl. 09.30 på hverdagene og fra kl. 08.00 til kl. 10.00 i helgene, mot et tillegg. LOCALIZE Dette overnattingsstedet har fått sin offisielle stjerneklassifisering av Frankrikes Turistutviklingsbyrå, ATOUT France.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 2.16 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for frokostbuffé: ca. EUR 16 per person
- Kjæledyravgift: EUR 15 per kjæledyr, per dag pluss en engangsavgift for rengjøring på EUR 10
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
- Tidlig innsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
- Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Det sesongbaserte bassenget er åpent fra 01. mai til 30. september.
- Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 08.00 og kl. 20.00.
- Golf må forhåndsbestilles. Bestilling kan foretas ved å kontakte dette hotellet før ankomst ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen.
