The Hoxton Downtown LA
Los Angeles,
USA
Fasiliteter
- Svømmebasseng
- Restaurant
Om hotellet
The Hoxton Downtown LA ligger sentralt plassert i Los Angeles, en 2 minutters spasertur fra Belasco Theater og 11 minutter til fots fra Crypto.com Arena. Dette hotellet ligger 0,6 mi (1 km) unna L.A. Live og 0,8 mi (1,4 km) unna Los Angeles konferansesenter. Føl deg som hjemme i et av de 174 gjesterommene, som er individuelt dekorert og utstyrt med minibar og LED-TV. Sengen har overmadrass, dundyner og sengetøy av topp kvalitet. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Rommene har privat bad med designertoalettartikler og hårføner. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Belasco Theater - 0,2 km
Orpheum Theatre - 0,5 km
Peacock Theater - 0,9 km
Crypto.com Arena - 0,9 km
L.A. Live - 1 km
Grammy-museet - 1,1 km
Macy's Plaza - 1,1 km
Pershing Square - 1,1 km
Los Angeles konferansesenter - 1,4 km
Grand Central Market - 1,6 km
U.S. Bank-tårnet - 1,6 km
The Broad - 2,1 km
Good Samaritan Hospital - 2,1 km
Walt Disney konserthall - 2,2 km
Los Angeles rådhus - 2,3 km
De nærmeste flyplassene er:
Hawthorne, CA (HHR-Hawthorne kommunale flyplass) - 19,9 km
Los Angeles internasjonale flyplass (LAX) - 28,3 km
Burbank, California (BUR-Hollywood Burbank) - 26,3 km
Long Beach, California (LGB-Long Beach kommunale flyplass) - 38,6 km
Foretrukket flyplass for The Hoxton Downtown LA er Los Angeles internasjonale flyplass (LAX).
Gjester har tilgang til blant annet hurtigutsjekking, renseri-/vaskeritjenester og en døgnåpen resepsjon. Dette hotellet tilbyr 4 møtelokaler for ulike typer møter og eventer. Gjestene tilbys henting på togstasjonen mot et tillegg. Benytt deg av rekreasjonsfasiliteter som en nattklubb og et utendørsbasseng. Dette hotellet i art deco-stil tilbyr også wi-fi (inkludert), concierge-tjenester og gavebutikk/kiosk. Smak på amerikanske retter på Moonlark's Dinette, en av dette hotellets 2 restauranter, eller bli på rommet og benytt deg av romservice (på fastsatte tidspunkter). Du kan også få noe lett å bite i på kafeen. Stedet har en bassengbar samt 2 barer/lounger hvor du kan koble av med noe godt å drikke. Ferdiglaget frokost tilbys daglig fra kl. 07.00 til kl. 13.00 mot et tillegg.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Depositum for skader: 100 USD per dag
- Reisemålsavgift: USD 40.67 per overnattingsenhet, per natt
- Servicegebyr: USD 15 per overnattingsenhet per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for frokost tilberedt etter bestilling: ca. USD 5–35 for voksne og USD 5–30 for barn
- Avgift for betjent parkering: 66.00 USD per natt (ubegrenset antall inn- og utkjøringer)
- Gebyr ved sen utsjekking: USD 10 (med forbehold om tilgjengelighet)
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 07.00 og kl. 22.00.
- Opptil 2 barn som er 13 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng), men det kan ikke garanteres at frokost er inkludert.
- Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene.
- Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
- Man trenger ikke bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet.
- Inkludert wi-fi på rommet er til bruk på maks. 10 enheter.
- Det er mulig å betale uten kontanter.
- Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.
- På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).
