Hotel Firenze Lugano

Lugano, Sveits Flagget til Sveits

Fasiliteter

  • Flyplass Geneve (GVA): 432 km
  • Flyplass Bergamo (BGY): 122 km

Gjesters vurdering

| 3,9/5
Klikk her for anmeldelser

Om hotellet

Velger du Hotel Firenze Lugano som overnattingssted i Lugano, er du mindre enn en 5 minutters kjøretur unna Luganosjøen og Olivenstien. Dette hotellet ligger 21 mi (33,8 km) unna Villa del Balbianello og 0,6 mi (1 km) unna Funicolare Monte Brè - Cassarate stasjon. Overnatt i et av de 5 gjesterommene, som har Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Rommene har privat bad med dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner. Rommene har skrivebord og rengjøring tilbys daglig. barneseng/babyseng (inkludert) kan fås på forespørsel. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.

Olivenstien - 0,9 km
Funicolare Monte Brè - Cassarate stasjon - 1 km
Centro Esposizioni Lugano - 1,6 km
Palazzo dei Congressi - 2 km
Parco Ciani - 2,1 km
Villa Ciani - 2,1 km
Lungolago - 2,1 km
Luganosjøen - 2,2 km
Sveitsiske tollmuseum - 2,3 km
Kantonens kunstmuseum - 2,3 km
Casino Lugano - 2,3 km
Universitetet i Lugano - 2,4 km
Piazza della Riforma - 2,5 km
Via Nassa - 2,6 km
San Lorenzo katedral - 2,7 km

De nærmeste flyplassene er:
Lugano (LUG-Agno) - 8,9 km
Malpensa internasjonale lufthavn (MXP) - 81,2 km

Gjester har tilgang til blant annet et flerspråklig personale og bagasjeoppbevaring. Planlegger du en event i Lugano? Som en av dette hotellet sine gjester tilbys du møte- og konferanserom på opp til 25 kvadratmeter, blant annet konferanserom og møterom. Nyt utsikten fra en takterrasse og en hage og dra nytte av fasiliteter som wi-fi (inkludert). Dette hotellet tilbyr også bryllupstjenester, tur-/billettassistanse og bankettsal. Ta deg et måltid i restauranten eller noe lett å bite i på kafeen. På dette hotellet tilbys det også romservice (på fastsatte tidspunkter). Stedet har en bar/lounge hvor du kan slukke tørsten med din yndlingsdrink. Frokostbuffé tilbys daglig fra kl. 08.00 til kl. 10.00 mot et tillegg.

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift: CHF 4.20 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 15 år.
  • Turistavgift: CHF 0.15 per person per natt

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

  • Pris for frokostbuffé: ca. CHF 15 for voksne og CHF 15 for barn
  • Kjæledyravgift: CHF 10 per kjæledyr, per dag
  • Avgift for ekstraseng: 29.0 CHF per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

  • Ett barn som er 5 år eller yngre, kan bo uten ekstra kostnader på rommet til sine foreldre/foresatte (uten ekstraseng).
  • Det er mulig å betale uten kontanter.
  • Kontaktfri innsjekking og kontaktfri utsjekking er tilgjengelig.

Kart

Laster inn søkeresultater...