B&B HOTEL Bordeaux Lormont
Bordeaux,
Frankrike
Fasiliteter
Om hotellet
I Lormont ligger B&B HOTEL Bordeaux Lormont kun en 5 minutters kjøretur unna Aquitaine Bridge og Le Rocher de Palmer. Dette hotellet ligger 1,3 mi (2 km) unna Parc de l'Ermitage og 3,3 mi (5,4 km) unna KART System. Føl deg som hjemme i et av de 69 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har Flatskjerm-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med digital-TV. Badene har dusj. Rommene har skrivebord, og strykejern/-brett kan fås på forespørsel. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Parc de l'Ermitage - 2 km
Aquitaine Bridge - 2,3 km
Le Rocher de Palmer - 2,4 km
KART System - 4,6 km
Casino Théâtre Barrière - 4,8 km
Bordeaux kongressenter - 5 km
Pont Jacques Chaban-Delmas - 6,4 km
Sainte Marie de la Bastide kirke - 6,4 km
Bordeaux stadion - 6,5 km
Matmut Atlantique stadion - 6,6 km
Cap Sciences - 6,6 km
Universitetet i Bordeaux - Bastide Campus - 6,8 km
Bordeaux utstillingssenter - 6,8 km
Cité du Vin - 6,9 km
Megarama - 7 km
Nærmeste store flyplass er Bordeaux (BOD-Merignac) - 19,7 km
Gjester har tilgang til blant annet hurtiginnsjekking og salgsautomat. Gjestene tilbys ubetjent parkering (inkludert) på stedet. Dra nytte av stedets fasiliteter, som wi-fi (inkludert) og salgsautomat. Frokostbuffé serveres fra kl. 06.30 til kl. 10.00 på hverdagene og fra kl. 07.30 til kl. 10.30 i helgene, mot et tillegg. Dette overnattingsstedet har fått sin offisielle stjerneklassifisering av Frankrikes Turistutviklingsbyrå, ATOUT France.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter pålegger en avgift: EUR 1.44 per person, per natt. Avgiften gjelder ikke for barn under 18 år.
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Pris for frokostbuffé: ca. EUR 9.5–10.9 for voksne og EUR 4.5–4.5 for barn
- Kjæledyravgift: EUR 6 per kjæledyr, per natt
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 1000 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Gjestene kan forhøre seg om å ta med kjæledyr ved å kontakte overnattingsstedet direkte ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen (gebyrer gjelder, og disse finner du i delen om gebyrer).
