Venetian Suites
Naxos by,
Hellas
Fasiliteter
- Flyplass Mykonos (JMK): 48.6 km
Om hotellet
Venetian Suites i Naxos (Naxos gamleby) ligger rett ved Naxos havn og 13 minutter til fots fra Agios Georgios strand. Dette hotellet ligger 26,1 mi (42,1 km) unna Naousa-havnen og 0,1 mi (0,1 km) unna Gamle Markedsgate. Føl deg som hjemme i et av de 2 aircondition-avkjølte gjesterommene, som også har espressomaskiner. Sengen har overmadrass og sengetøy av topp kvalitet. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet. Badene har dusj, regndusjhode og bideer. Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Gamle Markedsgate - 0,1 km
Folkemuseum - 0,1 km
Naxos havn - 0,1 km
Panagia Myrtidiotissa kirke - 0,2 km
Katolsk katedral - 0,2 km
Naxos arkeologiske museum - 0,2 km
Naxos Kastro - 0,3 km
Mitropolis museum - 0,3 km
Apollo-tempelet - 0,5 km
Apollo-tempelet - 0,5 km
Agios Georgios strand - 1,1 km
Kouros-statuen - 1,1 km
Moni Chrysostomou - 2,5 km
Aqua Fun badeland - 4,5 km
Hjerteklippen - 4,7 km
De nærmeste flyplassene er:
Naxos (JNX-Naxos nasjonale flyplass) - 4,3 km
Parikia (PAS-Paros nasjonale flyplass) - 42,8 km
Mykonos (JMK-Mykonos nasjonale flyplass) - 47,9 km
Foretrukket flyplass for Venetian Suites er Naxos (JNX-Naxos nasjonale flyplass).
Dra nytte av stedets fasiliteter, som wi-fi (inkludert) og tur-/billettassistanse.Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):
- Lokale myndigheter i Naxos pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 0.50 per overnattingsenhet, per natt
- Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 2.00 per overnattingsenhet, per natt
Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.
- Avgift for ekstraseng: 150.00 EUR per natt
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Som følge av nasjonale reguleringer, kan man ikke betale mer enn 500 EUR i kontanter på dette overnattingsstedet. Kontakt overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingbekreftelsen for mer informasjon.
- Det er mulig å betale uten kontanter.
