Aloft by Marriott Orlando at SeaWorld
Orlando,
USA
Fasiliteter
- Flyplass Orlando (MCO): 21.1 km
Om hotellet
Med sin beliggenhet i Orlando (International Drive District) er Aloft by Marriott Orlando at SeaWorld mindre enn en 5 minutters kjøretur fra Aquatica og Orange County Convention Center. Dette hotellet ligger 3,4 mi (5,5 km) unna Universal Epic Universe og 6,9 mi (11,1 km) unna Universal Studios Florida™. Føl deg som hjemme i et av de 144 aircondition-avkjølte gjesterommene som også har LCD-TV. Du kan holde deg oppdatert med wi-fi (inkludert) på rommet, og underholdningen er sikret med kabel-TV. Rommene har delvis åpen baderomsløsning med dusj, regndusjhode og toalettartikler (inkludert). Rommet har safe og skrivebord, samt telefon med lokalsamtaler (inkludert). Avstandene som vises er rundet av til nærmeste 0,1 kilometer.
Aquatica - 1,6 km
Orange County Convention Center North - 2,8 km
Orange County Convention Center - 3,2 km
The Ritz-Carlton golfklubb - 3,8 km
Poine Orlando - 3,8 km
Shingle Creek Conference Centre - 4 km
Shingle Creek golfbane - 4,2 km
Wonderworks - 4,2 km
IFly Orlando - 4,3 km
Dr. P. Phillips Hospital - 4,6 km
Orlando Vineland Premium Outlets - 4,7 km
ICON Park - 4,9 km
Pirate's Cove Adventure Golf - 5 km
SEA LIFE Orlando Aquarium - 5,3 km
The Orlando Eye - 5,4 km
De nærmeste flyplassene er:
Kissimmee, Florida (ISM-Kissimmee Gateway) - 18,5 km
Orlando internasjonale flyplass (MCO) - 20,2 km
Orlando, Florida (SFB-Orlando Sanford internasjonale flyplass) - 65 km
- Pris for komplett frokost: ca. USD 11.95–20 for voksne og USD 9.00–12.00 for barn
- Pris for selvbetjent parkering: 26.00 USD per natt (ubegrenset antall inn- og utkjøringer)
- Kjæledyravgift: USD 50 per overnattingsenhet, per natt (maks. USD 75 per opphold)
- Det kreves ikke betaling for servicedyr
- Tidlig innsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
- Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.
- Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 08.00 og kl. 23.00.
- Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen.
- Det er mulig å betale uten kontanter.
- På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig).

